23 дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів.

Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів Zik, 112, NewsOneТаким чином, сьогодні минуло 7 (сім) днів з моменту введення санкцій проти Медведчука і Марченко.

23 дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів.

В обох випадках санкції вводили за фінансування тероризму, тяжкого злочину проти держави і суспільства.Фактично: — всі 3 підсанкційні канали спокійно вели мовлення в інтернеті — нікого з «журналістів» чи керівників телеканалів за 23 дні не допитали з приводу фінансування їх каналів терористами — «журналісти» цих телеканалів від безкарності створили новий телеканал — «журналісти» цих телеканалів за гроші Медведчука купили телеканал в патріотичного патріота зі Свободи і тепер відновлять мовлення там і будуть забивати баки людям знову і безперешкодно — зі 100 підприємств зазначених в декларації Медведчука санкції введені проти 2 підприємств, які є резидентами росії і на них санкції ніяк не впливають.

На жодне з українських підприємств Медведчука і Марченко санкції не накладені. А отже вони працюють в звичному режимі і далі можуть фінансувати тероризм в повному обємі (за це ж вводили санкції) — в декларації медведчука не зазначено багато підприємств, якими він володіє і НАЗК в цьому плані абсолютно бездіє.

Читайте также:  "10 мільйонів вакцин" ми побачимо, як "10 мільйонів масок".

Теж свідомо — Зеленський підписав рішення РНБО на наступний день після його прийняття, що дало можливість і Медведчуку і Марченко вивести кошти з рахунків. Хоча, напевне, вони було виведені ще до того, бо: — літаки Медведчука перегнали в Швейцарію до введення санкцій — за 23 дні жодних обшуків в людей, які фінансують тероризм — за 23 дні жодних підозр людям, які фінансують тероризм — за 23 дні жодних арештів людей, які фінансують тероризм.

Можна спитати де ті всі прекрасні дякули, лідєри мнєній, політіки і проча мєрзость, яка дякувала патріотові Зеленському за санкції?Не хочете зараз вибачитись перед людьми, що ввели їх в оману і за те, що піарили недомірка, який відмазує Медведчука від покарання і робить з нього і його самки переслідувану жертву режиму нічого не змінюючи ні в плані його медійних можливостей, ні в плані фінансових можливостей ні в плані його волі?