35 років.
Пройшов важкий тернистий 12-річний шлях від звичайного солдата до бригадного генерала і командира одного з найкращих корпусів.
Можете щось подібне уявити в армійській системі РФ? В законсервованій системі серед їхнього нафталінового генералітету?
