7 років тому ми зруйнували сценарій Путіна.

7 років тому ми зруйнували сценарій Путіна і вибили «рускій мір» з Маріуполя.

7 років тому ми зруйнували сценарій Путіна.

Це був початок великого наступу на російського агресора та його терористів. Я пишаюся тим, що віддав наказ на контрнаступ, завдяки якому дві третини окупованого Донбасу були визволені, врятовані від бандитів, мародерів і злочинців.

Україна повертала своє. Збройні сили, Нацгвардія, Добровольці протягом двох місяців звільняли міста і села.

Я пишаюся тим, що як Верховний Головнокомандувач віддав цей наказ про контрнаступ.

Добре пам’ятаю, нараду 8 червня 2014 року. Ми тоді докладали максимум зусиль по звільненню Маріуполя, щоб не допустити загибелі цивільних, загибелі мирних мешканців. Зачистка від незаконних збройних формувань, від найманців — це була відповідальність Національної гвардії, Міністерства внутрішніх справ. А Збройні сили України мали відігравати відповідальну роль по недопущенню входження військових формувань в Маріуполь для організації хаосу. Маю відмітити дуже добру організацію тих процесів. Маріуполь вистояв. Ті часи стали вирішальними для українського Приазов’я. 

Дякую нашим захисникам і мужнім маріупольцям, усім, завдяки кому до міста прийшов мир. Вічна Слава героям, які загинули у боях, і які нині продовжують боронити Україну від ворога! Слава Україні! І Слава українському Маріуполю!

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.