7 років за критику Зеленського.

Слава Україні, дорогі українці! Я — Роман Ковальов, той самий майор якого за критику президента Зеленського, призначені ним «Хомчак та компанія», спочатку, затаскали десятками вигаданих службових розслідувань, згодом незаконно звільнили з лав ЗСУ, а потім й порушили абсолютно надуману кримінальну справу.

Таке переслідування відразу почало носити політичний характер. І ось зараз, слідчими ДБР і прокурорами, мені оголошено підозру у вчиненні злочину, який я не скоював. Мені інкермінується відкрита відмова виконати наказ, тобто вчинення злочину за ч.3 ст.402 — непокора в умовах особливого періоду.

7 років за критику Зеленського.

За цією статтею передбачене покарання від 5 до 7 років ув’язнення. Але якого саме наказу, за яких обставин, хто саме мені його віддавав і про що той наказ — у підозрі про це ні слова.

Я точно не відмовлявся від виконання жодного з наказів за всю свою багаторічну службу. Сфабрикованість справи очевидна: у мене на руках шість протоколів допитів свідків — полковників і підполковників ЗСУ — які написані під диктовку (!).

Читайте также:  О российских выборах, деолигархизации и бороде Коломойского.

Уявіть, всі ці «свідчення» однакові від першої літери до останньої і в них жодного слова правди!

Хто тих офвцерів примусив підписати завідому неправду? До чого їх примусять наступного разу? Стріляти в мирні демонстрації як в Білорусі або Московії?

Також, з матеріалів справи стало відомо, що прослуховували мій телефон, цілодобового стежили за моїми переміщеннями.

Фактично це репресії. А хто ж може бути замовником цих політичних репресій? Хто може замовити справу у яку втягнутий практично весь генералітет Сухопутних військ, колишне керівництво ЗСУ, судді, прокурори та органи ДБР?

Такою всесильною особою, на моє переконання, може бути лише Володимир Зеленський. Який у нього мотив щодо мене?

Та безліч. Саме Зеленський образився на мене за те, що я, учасних Іловайських подій, 29 серпня 2019 року на заходах приурочених до вшанування загиблих під Іловайськом, привселюдно звернувся до нього із питанням про його повістки у військомат.

Щоб він пояснив всім нам: Чому він ігнорував свої обов’язки громадянина коли не з’являвся до військомату по повістках, а замість цього концертами гроші заробляв?

Читайте также:  Из выступления Зеленского в ООН.

А можливо через те, що у січні 2020 року я публічно звернувся через Фейсбук із закликом залишити пост Президента за постійну ганьбу, яку він, та його молода команда, чинили та чинять.

А можливо і через те, що його спонсора, пана Коломойського, я декілька років поспіль називаю головним автором та винуватцем «Іловайської авантюри», а разом із ним й Хомчака, Авакова, Корбана та інших.

Маю щодо цього тверді та послідовні переконання якими й ділюся з українцями публічно, а не на кухнях, як би декому це не подобалось.

Для демократичного президента таке не могло бути мотивом, але ми маємо Зеленського — людину яка, як кажуть, злопам’ятна та мстива. Отже, для мене є очевідним, що за моїм переслідуванням стоїть Володимир Зеленський.

Пропоную замислитися кожному українцю, який зараз читає цей текст: чи таку країну ми хочемо? Чи не стане він або члени його родини наступними жертвами?

«Ми ще повернемось непереможні та й безсмертні!»( В.Стус).

Слава Україні!

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.