Агент Зеленський про МН17 Malaysia Airlines.

Агент Зеленський про МН17 Malaysia Airlines.

Зеленський у річницю збиття літака рейсу МН17 Malaysia Airlines не згадав про причетність Росії до цього злочину.

«В этот день в 2014 году российский Бук выпустил ракету возле города Торез Донецкой области на востоке Украины, которой был сбит малайзийский «Боинг» рейса #MH17 Амстердам-Куала-Лумпур. Погибли 298 человек.»

Ібігдан:

А ось що про цей день пише брехун, який віддав Кремлю Цемаха і власноруч зірвав операцію по арешту «Вагнерівців» — багато хто з них був цінним свідком і безпосереднім учасником злочину.

Передайте хтось Зеленському, чи хоча б Подоляку, що правда вже давно встановлена. МН17 збили російські військові з курської 53-ї зенітної ракетної бригади за допомогою ЗРК БУК, який також належить цій бригаді.

Наразі офіційна міжнародна слідча комісія НЕ займається питаннями типу «чим збили МН17», «чий був ЗРК БУК», «як він потрапив в Україну», тощо. На всі ці питання дана відповідь ще 24 травня 2018 року, і в цій частині слідство завершене.

Зараз слідство займається збором доказів по кожному конкретному і вже встановленому підозрюваному у цій справі, і разом з тим по деяким підозрюваним вже відбувається судовий процес в місті Гаага, який визначить ступінь вини цих людей.

Читайте также:  Для слуг начался период баблокоса.

Дуже шкода, що на сьому річницю вбивства Росією 298 цивільних людей в небі над Україною, наш президент:

1) фактично пропагує головний російський фейк про те, що «в справі МН17 ще нічого не зрозуміло, треба шукати правду»;

2) так і не зміг видавити із себе слово «Росія» або «Путін», згадуючи про масове вбивство, яке вчинила Росія на території України, і в якому вина Росії вже декілька років як встановлена офіційною міжнародною слідчою комісією.

Суд встановить рівень кримінальної відповідальності конкретних осіб за злочин, але на питання «чим збили», «чий був ЗРК БУК» та «як БУК потрапив в Україну» відповідь вже дала офіційна слідча комісія і цього достатньо, щоб будь-хто міг офіційно звинувачувати Росію в знищені рейсу МН17.

До речі, сьогодні, не чекаючи вирок суду, США та ЄС закликали РФ визнати відповідальність за цей злочин.

My Kyiv:

Зелена шмаркля сказала, що їй не вистачило літер написати слово росія у своєму пості. Такою міцною жовтою сечею як Нелох своїх виборців ще ніхто не одаровував.

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.
Агент Зеленський про МН17 Malaysia Airlines.