Ахметов запускає проект «Разумков».

Тему про Медведчука Шустер зробив «на от*бісь». Він не продемонтрував головного — відео, яке просили продемонструвати і лейтенант Баканов і прокурорша Венедиктова.

Ахметов запускає проект "Разумков".

Mishchyshyn Phil UA: Я так розумію, що на думку ОПУ оголошення Бакановим та Венедиктовою про перевірку Порошенка та Гонтарєвої в контексті справи про державну зраду Медвечука, має одним махом перебити скандал із Зеофшорами, скандал із фінансуванням бойовиків зеленим керівництвом Укрексімбанку, відставку Разумкова та смерть Полякова разом взяті?

Ахметов запускає проект "Разумков".

Причому генпрокурорша в прямому ефірі з таким проханням зверталася двічі.

Тема якогось зв’язку Медведчук-Порошенко, на що розраховували в офісі Зеленського, залишилася не розкритою. Тему намагався реанімувати Давид Арахамія з надією на емоційну реакцію Ірини Геращенко. Але вона тактично промовчала.

На Банковій сталася істерика.

За нашими даними керівництву ток-шоу дзвонив цілий радник цілого Андрія Єрмака одіозний Міша Подоляк з вимогою прокрутити в ефірі відео після реклами, але Савік Шустер відмовився продовжувати тему і вивів до мікрофона звільненого Дмитра Разумкова, котрий почав коврове бомбардування «слуг народу».

Читайте также:  В Украине появился реестр педофилов.
Ахметов запускає проект "Разумков".

У третьому блоці ток-шоу Савік Шустер задіяв артилерію, болючу для Володимира Зеленського офшорну тему та відмивання грошей олігарха Ігоря Коломойського.

Глядачів ток-шоу «Свобода слова Савіка Шустера» найбільше цікавлять офшори Зеленського (43%) та звільнення Разумкова (28%).

Річниця трагедії Бабинго яру та арешт Саакашвілі цікавлять лише 14%. І це голосування на початок програми..