Андрій Єрмак заявив, що рейтинг Зеленського падає через дезінформацію.

Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що рейтинг Зеленського падає через дезінформацію: «Сьогодні потік брехливої інформації та відвертих образ, просто не припиняється. Не будемо говорити, звідки, хто замовник – це всім відомо, не потрібно навіть говорити. Розсудливі люди, які дивляться, слухають, обурені цим потоком.»

Андрій Єрмак заявив, що рейтинг Зеленського падає через дезінформацію.

Андріє, є таке «правило бумеранга» і є така «бритва Оккама».
Перше стверджує, що у цьому світі є «великий зрівнювач». Все добро, яке ти робиш та кидаєш у воду, обов`язково повертається. Як і зло. Тому дивно, що у людини, яка прийшла до влади на брехні, викривленні фактів, фейках та іншому лайні від Г+Г, наразі вистачає совісті щось говорити про таке ж ставлення до нього. Хоча мова йде виключно про критику.

А от хто постійно грішить дезінформацією, так це ваші ж Мендель, Подоляк, Арестович енд компані. Приклади? Беріть будь-який їх пост у соцмережах чи на офіційних сторінках і «насолоджуйтесь».

І, нарешті, простий принцип бритви Оккама: «Не треба робити більше припущень, ніж мінімально потрібно». Тобто, що стосується цієї влади, не треба навіть докладати зусиль для її дискредитації — вона це успішно робить сама, а ми лише з усмішкою спостерігаємо. На жаль, з гіркою усмішкою.

Читайте также:  Новая военная помощь Украине.

Але є і мудрість Соломона: «Пройде і це…» На що й надія.