Авіація та підрозділ ДШВ протидіяли ворожому десанту

Авіація та підрозділ ДШВ протидіяли ворожому десанту

Екіпажі бойових вертольотів армійської авіації та військовослужбовці підрозділів десантно-штурмових військ, які підпорядковані Командуванню об’єднаних сил Збройних Сил України, взяли участь у навчаннях з протидії морському десанту умовного противника на ділянці морського узбережжя.

Як повідомив командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв, українські військові продовжують виконувати завдання на межі з тимчасово окупованою територією Кримського півострова. Разом із тим, під час проведення заходів бойової підготовки, воїни відпрацьовують питання навченості та злагодженості в умовах максимально наближених до бойових.

— Зокрема, цього тижня, воїни-десантники були підняті по тривозі та здійснили марш в район виконання завдань. Зайнявши плацдарм, десантники приступили до виконання завдань з протидесантної оборони морського узбережжя, — зауважив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, десантники провели спільні тренування з відбиття нападу умовного противника.

— Своєю чергою екіпажі вертольотів армійської авіації забезпечили вогневу підтримку десантників та відпрацювали заходи з евакуації поранених з поля бою, — наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Як зазначив командувач, питання збереження життя і здоров’я військовослужбовців є неодмінним елементом вишколу захисників півдня України. Кожні тренування містять вправи з відпрацьовування надання домедичної допомоги постраждалим військовослужбовцям.

Читайте также:  Укрзалізниця знімає обмеження висадки-посадки в Івано-Франківській області. Харківська область – «червона», але без обмежень руху протягом тижня

За словами генерал-лейтенанта Сергія Наєва, правильна та своєчасна евакуація пораненого є запорукою його шансів на життя та повноцінне одужання. Тому всі, хто залучені до медичної евакуації мають працювати швидко та злагоджено.

Служба зв’язків з громадськістю

Командування об’єднаних сил ЗС України