Байден відреагував на розмову Зеленського і Трампа.

Конкурент Дональда Трампа на виборах президента США у 2020 році Джо Байден заявив, що Трамп у розмові з президентом України Володимиром Зеленським поставив свої інтереси вище за державні.

Джерело: Twitter Джо Байдена

Пряма мова Байден: «Наш президент поставив особисту політику вище своєї священної клятви. Білий дім повинен виконати свою роботу і притягнути Дональда Трампа до відповідальності за зловживання владою.

Я постараюся зробити все можливе, щоб висунути свою кандидатуру на пост президента, що буде означати реальну допомогу для тих, хто в нашій країні потребує її найбільше».

У липні Трамп і Зеленський провели телефонну розмову, а на початку вересня американське видання «The Washington Post» опублікувало інформацію, що Трамп намагається тиснути на Зеленського, щоб той втрутився у вибори президента США 2020 року. 

Йшлося про справу щодо сина колишнього віце-президента США Джо Байдена, який працював в українській газовій компанії, причетній до корупційних схем. 

25 вересня у США зробила офіційну заяву про ініціювання процедури імпічменту президента Дональда Трампа. Після того Білий дім оприлюднив текст телефонної розмови між Трампом і Зеленським.

У діалозі Трамп просив Зеленського і генерального прокурару України розібратися у справі Байдена.

[kkstarratings]