Білоруський абинемайдан провалився.

Білоруський абинемайдан провалився, бо білоруський народ перебуває під впливом ворожого інформаційного простору.

«Ліш би не майдан», «ви што — хотітіє как на Майдайнє?», «майданутиє» і інші помилкові ідеї і деструктивні уявлення, які поширює російська розвідка у світі з метою розвалення суспільств-жертв агресії з середини, привели до неправильного розуміння білорусами протесту і ключової помилки: використання лише мирних методів без силових.

Білоруський абинемайдан провалився.

Результат — Лука сидить далі, крутить дулі, веселиться. Перше завдання розвідки це — поширення деструктивних ідей і поглядів серед ворогів. Проблема в тому, що українці теж перебувають під впливом ворожих деструктивних ідей і поглядів. В нас на Майдані був успіх, але лише тому, що наші політики зуміли не допустити «мойдан бєз політіков» єгорки зіміна з Сахаліну, не дозволили розпустити народ, а поставили його посеред Києва напіввійськовим табором, і цим поставили противника перед необхідністю діяти.

Вже не ми змушені кожної суботи виходити, а нас розганяють, а Яник і його пси вимушені збирати сили по всій країні і нас атакувати. Це само собою створювало рекламу і на Майдан стікалися всі пассіонарії суспільства. В кінцевому рахунку критична маса перевалила і влада розпалася, а наші політики вирулили у Парламенті політично.

Читайте также:  Заявление Зеленского о том, что индийская вакцина CoviShield.

Та деструктивний впив на свідомість населення, постійне поширення помилкових патернів, знову привів нас до Додона і того самого результату, що у білорусів.

Навіть перемога Майдану в уявлені українців це Вова Парасюк покричав зі сцени, яник злякався і втік. Ми змели януковича, почали деолігархізацію, спробували ввести правила рівні для всіх, один олігарх втік у Ізраїль, інший у Австрію, третій догудівся сам, а четвертий писав у Таймс і просив «болєзнєнную сдєлку», в якій Україна відмовляється від Криму, а Росія повертає доступ для його труб на свій ринок (це їхній прикол завжди: на болючий компроміс ідемо ми, а вигоду отримує він).

Але олігархи повернулися разом зі своїм тамадою, який тепер стрибає по пеньках під оплески того самого, що і 7 років тому шустера. Бо українці, як і білоруси, перебувають під постійним зовнішнім впливом чужих ідей, помилкових патернів, що кінцевому рахунку змушує нас відтворювати поразку. Ми маємо перевернути дошку — організувати власний інформаційний простір, а ворожий знищити. Доки не зробимо це, недалеко будемо від білорусів.

Читайте также:  Другу России и Путина предъявили обвинение в изнасиловании.