Блогер Шарій атакує Андрія Портнова.

Сьогодні сталось небачене – розкол в проросійському таборі виліз назовні. Прокремлівсько-іспанський блогєр Шарій зробив випуск проти свого колишнього дружбана по вигнанню – Андрія Портнова.

Погодьтесь, це смішно – спостерігати як чубляться промосковські воші, які ще два роки тому в спільному пориві відпрацьовували російсько-олігархічні тези проти постмайданівської влади та Порошенка.

Насправді ця атака підтверджує іншу здогадку – санкції Зеленського проти Медведчука – лише внутрішня боротьба проросійських сил в Україні.

Блогер Шарій атакує Андрія Портнова.


Давайте розберемось:

Портнов близький до Банкової. Він не просто безпечно повернувся до України тільки після перемоги Зеленського, але й завів своїх людей – таких як Татаров чи Смірнов в Офіс Президента. Схоже, що Портнов працює не на пряму з Зеленським, а через давнього соратника Льовочкіна, який зараз тісно співпрацює з Єрмаком.

Льовочкіну вигідно позбавити впливу і рейтингів Медведчука, щоб взяти під контроль і фракцію ОПЗЖ в парламенті, і партійну структуру.

Шарій – маріонетка Медведчука. Писок Толіка не вилазив із телеканалів кума Путіна останні три роки, аж поки на них не наклали санкції – чим суттєво вдарили і по фінансовій стабільності недоблогера. Але ж справа не лише в ефірах – партія Шарія після місцевих виборів з потрохами продалась ОПЗЖ, а сам Толік не раз вилизував у своїх відосах Медведчука.

Тож конфлікт між блогером Медведчука і Портновим вкотре доводить – санкції проти кума Путіна – фікція в інтересах іншої проросійської групи Льовочкіна.

А Зеленський в цій грі виглядає просто бездумним пішаком.