Блогерша з України вибрала Росію.

Знайомтеся. Блогерша di.rubens з Tik-tok, вона ж Таїсія Онацька, судячи з «Миротворця». На неї підписані мільйони людей. Виклала у себе ролик, де на Майдані Незалежності вона заявляє, що Росія краща за Україну, США і Білорусь. Ситуація збурила Толика Штефана (позивний Штирлиць) — він виклав своє збурення на своєму ФБ.

Блогерша з України вибрала Росію.

Нині блогерша di.rubens заявила, що Толік Штефан — бойовий офіцер, що пройшов фронт у лавах 72-ї і 53-ї бригад — «ганьба української армії», «людина що називає себе офіцером» «який воює з мирним населенням». Вона погрожує йому судом і скаргою в Міністерство оброни.

Думаю це дівчисько треба зробити відомим. Загальновідомим. Світла знаєте хто боїться?

Про толерантність.

Спочатку ми подумали, що оскільки вона миттєво видалила свої ганебні відосіки, то можливо зрозуміла, що наробила дурниць.

І ми подумали – не слід нічого робити з нашим потенційним клієнтом. Але ж ніт. Ніякого каяття не було. Вона просто на невеликий час затихарилася. I раптом знову вилізла з російсько-терористичною риторикою у бік наших Збройних сил та їх особового складу, який вже сім років протистоїть російському агресору, захищаючи Україну та її громадян.

Читайте также:  Зеленський запросив Байдена.
Блогерша з України вибрала Росію.

Ок. Нам наука. Ми і до цього сльозам крокодилячим не вірили.

Просто в цьому випадку дали слабину. Подумали що молода, дурненька, в чомусь не розбирається. Помилилися. Все вона розуміє, робить абсолютно свідомо, в усьому розбирається.

Тож, вітаємо. Тепер її життя поступово почне грати яскравими фарбами і пригодами.