Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Booking.com та Україна.

«Компанія Booking.com змінила свою думку щодо приналежності півострова Крим країні-окупанту і сьогодні на веб-сайті компанії в інформації про готелі та санаторії, які розташовані на півострові, зазначається, що ці об’єкти нерухомості знаходяться на території України.
Також, слід зазначити, що прокуратура автономії й надалі реагуватиме, в межах Кримінального процесуального кодексу України, на вчинення правопорушень іноземними компаніями, які здійснюють свою діяльність на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, порушуючи українське законодавство.
Крим – це Україна і за порушення національного законодавства та співпрацю з окупаційною владою такі компанії нестимуть юридичну відповідальність», – прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Прокуратурою Автономної Республіки Крим у грудні 2016 року за зверненням народного депутата України Георгий Логвинский розпочато кримінальне провадження щодо співучасті посадових осіб компанії Booking.com International B.V. (Booking.com) в допомозі у використанні незаконно набутого майна та у сприянні в порушенні порядку в’їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію АР Крим (ст. 332-1 і ст. 191 ККУ).
У процесі досудового розслідування прокуратурою автономії компанії Booking.com, зокрема, зауважено на некоректному відображенні на її веб-сайті інформації про приналежність території півострова Крим, а саме не віднесення його до території України.
Компанія Booking.com повідомила прокуратуру АР Крим, що нею було виправлено відповідну інформацію. Наразі на веб-сайті Booking.com при позначенні місця розташування певного об’єкта нерухомості в Криму, після інформації про конкретний населений пункт вказується, що він знаходиться на території держави Україна.
Також, компанія Booking.com врахувала інші зауваження прокуратури та повідомила, що нею вжито додаткових заходів, на виконання санкцій ЄС, для запобігання використання її веб-сайту для здійснення поїздок до Криму в туристичних цілях.
Слідчі дії тривають.