Бородянський із холдингу Пінчука призначений Міністром Культури.

Давайте подивимось, що цей «Московський комсомолєц» робив для української культури. 
Цитую активістів (рух Відсіч):

«Нам Володимир Бородянський відомий як палкий борець проти «чорних списків» і проти заборони російської кінопропаганди. Наприклад, у березні 2016-го на круглому столі «Підходи до формування чорних списків акторів та персон нон ґрата», зініційованому телемагнатами, Бородянський заявив що заборона артистів-рашистів порушує «принципы, от которых нельзя отступать», що «человек не может быть наказан за мысль».

Через заборону артистів-рашистів Бородянський звинуватив державні органи у правовому нігілізмі та висловив таку позицію: «Поддержал аннексию Крыма, не поддержал аннексию Крыма – это мнение (а не злочин)».

Жалюгідне становище української мови на українському ТБ у 2016 році Бородянський прокоментував так: «Сегодняшний закон не регламентирует объем украинского языка в эфире украинских телеканалов», «все, что мы делаем – мы делаем практически на украинском языке», і додав, що «язык сегодня не является проблемой».

Бородянський активно протидіяв заборонам російських та «українських» фільмів, що містили російську пропаганду. Навіть приходив на засідання Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно захищати скандальний серіал своїх «конкурентів» з каналу «Україна» – «Не зарекайся», в якому просувається теза про «гражданскую войну» в Україні та позитивно показані проросійські бойовики та їхні прихильники.

Очолюваний Бородянським телеканал СТБ неодноразово потрапляв у скандали через трансляцію фільмів з забороненими артистами-путінцями, що підтримали російську агресію. Також на СТБ крутили російські «Битву екстрасенсів» включно з епізодом з російськими військовими-окупантами, що воювали на Донбасі проти України.

Крім того, Бородянський відзначився тим, що захищав право ведучої каналу СТБ Ковальчук вільно висловлювати думку про підтримку Путіна та зневагу українського Гімну.» 
Кінець цитати.

Це так коломойсько-пінчуковський кібуц тепер буде розвивати українську культуру. Русофіл Бородянський буде пріобщать українців до Кварталу, Битви Екстрасенсів і російських зірок. Я вже не кажу, що українця в них для української культури не знайшлося. 
Хотіли собі слуг? Тепер слугами в них будете ви.

Джон Смит

[kkstarratings]