Боронити небо вчаться на землі

Боронити небо вчаться на землі

У зенітному ракетному полку оперативного Командування «Південь» Збройних Сил України відбулися командно-штабні навчання.

Про це повідомила служба зв’язків з громадськістю ОК «Південь» ЗС України.

Після приведення підрозділів у бойову готовність «Повна» було відпрацьовано порядок підготовки і здійснення маршу, організації зв’язку, охорони та оборони під час руху в район виконання завдань.

Офіцери полку вдосконалили свої навички в плануванні бойових дій, відбитті ударів повітряного противника на основі узагальнення та аналізу досвіду під час проведення АТО/ООС. Підвищено злагодженість у роботі як управління полку, так і штабів підрозділів.

Зенітники практично відпрацювали елементи організації і ведення загальновійськового бою з максимальним наближенням умов до реальних бойових дій, організацію заходів безпосереднього прикриття, наземної оборони та знищення БПЛА.

Також бойові обслуги продемонстрували бойовий вишкіл під час ведення протиповітряного бою по контрольних та імітованих цілях. Для імітації дій ймовірного противника використовувався багатоцільовий безпілотний авіаційний комплекс «Лелека-100». Тактична обстановка була максимально наближена до реально бойових умов.

На підбитті підсумків керівник командно-штабних навчань полковник Олександр Федоріненко відзначив, що помилок майже не було, усі діяли згідно з розрахунками, за нормативами, і, як результат ― повністю виконали поставлені завдання. Впевнені дії особового складу штабу та підрозділів полку, його підготовка та злагодженість дозволяють виконувати бойові завдання за призначенням.

Читайте также:  В "Опоре" сообщают о нарушениях еще на двух участках округа №87 в Ивано-Франковской области