Брехати з розумним лицем – талант.

Брехати з розумним лицем – талант.

На жаль, Денис Бігус та його колеги так забрехалися, що стали справжніми митцями дезінформації.

Останню дезінформаційну кампаіню Bigus.info прокрутили нещодавно. Цікаво, що журналісти Бігуса вмудрились перетворити розслідування проти Медведчука на парад фейків проти Порошенка.

З огляду на вигадки Бігуса, п’ятий президент вирішив сам вийти до журналістів та розгромити брехню у сюжетах Bihus.info.

Брехня №1: Електроенергію закуповували у Росії і на цьому в Україні отримували прибуток через фірму-прокладку.

Реальність: Уряд Порошенка купував електроенергію напряму і лише до 2017 року.

От вже хто відновив імпорт електроенергії з Росії так це Зеленський. Прокладкою у цій схемі є офшорна компанія Коломойського. За 2020 рік через цю фірму ЗеКоманда перекачала близько мільярда доларів.

Зимою 2014 року команда Порошенка вирішила купувати електроенергію в Росії. В країні війна, пустий золотовалютний запас, пусті вугільні склади, мороз до -30°. Вибір був або громадяни замерзають в найважчий для України рік, або уряд купує електроенергію в Росії, перепродуючи частину її в окупований Крим. Довелося вибирати останній.

«В половині України були пусті вугільні склади. Бо це був елемент гібридної агресії Росії. Росія не просто напала на нас. Росія не просто закрила і оголосила ембарго на всі українські товари для того, щоб закрилися українські підприємства і в українських працівників фізично не було грошей. Це мало породити дестабілізацію політичної ситуації в країні. Але вони оголосили і енергетичну блокаду»., — згадує Порошенко.

Брехня №2: Медведчук отримав трубу, бо забрав її в України взамін на зобов’язання платити Порошенку.

Читайте также:  Если можно распилить бюджет, то в эту дырку сразу лезет затычка-Ермак.

Реальність: Труба належала Росії до 2014 року. Її власником була «Транснефть». Таке стало можливим завдяки Кравчуку, який прийняв відповідне рішення на початку 90-х під час розподілу активів і пасивів СРСР.

В свою чергу, команда Порошенка почала активні дії, щоб повернути трубу у власність держави. Про це свідчать 4 рішення РНБО про націоналізацію труби. Саме на ці рішення РНБО Порошенка посилався Зеленський щоб відібрати продуктопровід у Медведчука.

Продуктопровід ЗеПрезидент то відібрав, але одразу передав у руки оточення Коломойського та Ігоря Сечина з Росії. Перемога це чи зрада — вирішувати вам!

Брехня №3: В ОРДЛО було відкрите відділення українського Ощадбанку для розрахунків.

Реальність: В ОРДЛО не було цього відділення. Якби Bihus.info говорили правду, то розуміли би, що якщо в ОРДЛО було б відкрите хоч одне відділення українського банку, то інші іноземні банки там працювали. Ще одна вигадка Дениса та його журналістів, не більше.

Брехня №4: Заради піару Порошенка в Парижі звільнення Рахмана затягнули на 4 місяці.

Читайте также:  Серёжу Лещенко возвращают на довольствие в "УЗ".

Реальність: Рахмана звільнили через його розкриття. Сам кіборг спростував інформацію журналістів Бігуса щодо затримування його звільнення з полону. Ба більше, він заявив, що визволення не відбулося би без указу Порошенка.

Рахмана обміняли на російського майора Володимира Старкова і затримка була пов’язана з обов’язковим закінченням суду. Майора Старкова засудили на 14 років. Рішення суду стало вагомим аргументом для суду в Гаазі. Путін зі всіх сил опирався, щоб суд не виніс рішення по Старкову.

«Майор Старков зробив відеозвернення до Путіна і сказав, що я майор збройних сил РФ, номер такий-то, частина така-то, 19 років я служу у збройних силах РФ, приїхав сюди за наказом свого командування на Україну, вбивати українців, і я прошу витягніть мене звідси.

Це була дилема. Ти маєш з одного боку долю конкретного українця, який знаходиться в полоні, а з іншого боку – доля 42 мільйонів українців і ти маєш захистити українську землю і українську державу», — прокоментував брехню Бігуса Порошенко.

Як бачимо, Бігус добряче навішав лапші на вуха українців. Скільки ще навигадує казок на замовлення Bihus.info — не відомо, тож перевіряйте факти, навіть якщо їх подають під соусом «сенсаційного розслідування».

Читайте также:  Зеленский - Карлик -Гулливер.