Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

БТР 4-Е.

Від початку бойових дій на Сході харківське конструкторське бюро підсилило військо понад 80 БТРами, але весь цей час техніку не припиняли вдосконалювати.

На військовому полігоні під Харковом випробували удосконалений БТР 4-Е. Науковці конструкторського бюро імені Морозова продемонстрували, як змінилася бронемашина від початку війни.

Вони запевняють, що бронетранспортер став ще безпечнішим для екіпажу і страшнішим для ворога, передає кореспондент “5 каналу”.

На випробувальному полігоні новенький БТР 4-Е стріляє з гармати, кулемета і гранатомета. Так інженери-конструктори тестують машину.

Оновлений БТР здатен утримувати влучання навіть у скло. Конструктори запевняють, що бронемашина захистить екіпаж від куль калібром 12,7 та 7,62 мм.

Цей БТР усього тиждень як зійшов з конвеєра, на сидіннях ще залишилася заводська плівка, але машина вже пройшла всі випробування і готова до передачі в Нацгвардію.

Від початку бойових дій на сході харківське конструкторське бюро підсилило військо понад 80 БТРами, але весь цей час техніку не припиняли вдосконалювати. Тепер у бойовій машині є кондиціонер, потужний і майже безшумний двигун та поліпшене озброєння.

“Встановлено протимінний захист, змінено елементи в башті, комплекс управління озброєнням, подачі боєприпасів. Ми можемо спокійно розмовляти, незважаючи на те, що працює двигун”, – каже начальник відділу випробувань Харківського конструкторського бюро ім. Морозова Олександр Катургін.

Ще кілька десятків таких бронетранспортерів армійці отримають до кінця року. Водночас модернізацію і ремонт танків Т-84 розпочинають на харківському заводі Малишева.

Там уже встигли відновити і повернути до війська “Булати”, що захищали Луганський аеропорт та Маріуполь.