Бубочка анонсував заходи до Дня Незалежності.

Бубочка анонсував заходи до Дня Незалежності.

Особливо вбило — «Саміт перших леді і джентльменів». Читаємо:

За тиждень до Дня незалежності до України потрапить Конституція Пилипа Орлика. З 16 серпня її можна буде побачити у Софійському соборі. Що за формулювання «до України потрапить…»? Юля Мендель пішла, а її справа живе?

22 серпня.

Вшануємо учасників бойових дій на Донбасі.

Вручення нової премії “Національна легенда”: Україна шануватиме своїх геніїв. А хто у нас ще генії «розводняка» українського народу, окрім Янелоха? Тільки ті, кому прийшла геніальна ідея ліпити з блазня президента.

23 серпня.

У географічному центрі України буде відкрито монумент єдності України і одночасно піднято державний прапор.

Саміт “Кримська платформа”.

Саміт перших леді і джентльменів.

Концерт в оперному театрі з легендами оперу і балету. Сподіваюсь, «монумент єдності» — це не про «адін народ» тема? Від цієї влади всього можно очікувати. Щодо «саміту перших леді і джентльменів», то найкращою візуалізацією такого заходу може стати «Яблочко» під балалайку у виконанні Зе та Єрмака.

Читайте также:  ТСК закрило засідання та попросило опозиційних нардепів покинути залу.

24 серпня.

Віійськовий парад – заходи за участі усіх сил сектору безпеки України та її партнерів.

Концерт на НСК “Олімпійський”. Яких таких «усіх сил сектору безпеки»? Поряд зі справжніми воїнами виступатимуть Нацжони, які перейшли у спадщину від Авакова? І яка роль відведена Сердючці та плейбоєвським зайчикам, які запалювали минулого року? Одні питання…

До речі, може є думки, де нам, порохоботам та україноцентристам, зустрітись 24 серпня і поговорити про те, що нас об`єднує? Будуть пропозиції? А то щось у ФБ ноунеймів-провокаторів побільшало.