Буковель червоної зони.

Володя Завгородній (позивний — Орк) описав дивовижні контрасти Франківщини. У Франківську все закрите, кнайпи не працюють, і взагалі повний карантин. Водночас у Буковелі, що належить самі знаєте кому — свято життя і достатку. А в той самий час на Франківщині — вибух захворюваності на КОВІД. У Франківьску розгорнутий мобільний шпиталь. Бо в лікарнях місць уже бракує. На Франківщині впроваджений червоний рівень карантину. Скрізь, крім…

Буковель червоної зони.

Правильно, Буковелю. Там втомлений карантинами і локдаунами небідний народ, радісно катається на лижах без масок, кружляє каву за 65 грн. та витрачає дурні грошей на всі інші блага цивілізації.

Ну, гроші ж є у людей! 75% громадян нездатних платити комуналку, що проти часів Порошенка зросла у 1,4-2 рази — це не про них. На гірськолижні курорти всі ваші карантини-локдауни не поширюються, сам ЗЕ ганяв на лижах у Буковелі, ночуючи в номері за 10 000 грн на добу.

А в той самий час Франківщину вже оточилили блокпостами, їжу купувати можна тільки на винос і потяги більше не зупиняються.

Читайте также:  Невтішні антирекорди України на Всесвітній день здоров'я:

А тепер питання, де люди найбільше заражаються на КОВІД? В місцях масового скупичення. Де на Франківщині були найбільші місця масового скупичення? Відповідь — гірськолижні курорти. Найбільший — Буковель. Франківці там бували не менше за гостей — хто на лижах покататися, а хто по роботі. Харчі привезти, глинтвейном та кавою поторгувати, лижників на схили повозити. От вам і причина.

Чому ж керівники гірськолижних курортів поставилися до безпеки настільки байдуже? Про це треба питати кандидата у депутати по Округу №87 Олександра Шевченка. Так само, як про те, скільки підняв «Буковель» під час всіх карантинів та локдаунів. Либонь — не чужа до «Буковелю» людина.

Скільки витратять пересічні франківці на лікування себе та родичів після ураження КОВІДом легень — вони розкажуть самі.

Процитую Завгороднього, його враження від буковельської кухні: «Форель з готовністю ковтає гачок, з радістю йде на загибель. Так часто буває якщо ти належиш Коломойському. Я думаю, в цьому є урок для всіх нас»…

Читайте также:  Кінець епохи бідності по Українські.

Неймовірно влучно.

Фото Завгороднього.