Центренерго» опинилась під контролем Коломойського.

Не пройшло і місяця після інавгурації, як державна компанія «Центренерго» опинилась під контролем Коломойського, уклавши угоду на постачання російського вугілля на 400 млн грн за ціною дорожчою ніж за формулою Роттердам+, яку не носив в зубах хіба що найлінивіший хомячок.

Собівартість електроенергії при такій ціні вугілля складає 1.90 грн кВт/год. Тим не менш, бабиєбєніни феросплавні заводіки отримують електроенергію за заниженою ціною 1.30 грн кВт/год.

Але коломойський вважає що справедливою буде ціна в 1.00 грн кВт/год. Про це воно заявило залаштунками пінчуковського форуму YES (нормальний захід за свої гроші, там завжди хтось шквариться фотками з руконеподатними тваринами).

Звісно шо бабабєня може змусити продавати і за одну гривню, в такому разі збитки держави будуть шаленими, вони і зараз складають 1.3 млрд грн.

І це лише тільки Центренерго, це ж не єдине місце де засунув своє ненажерливе рило коломойський (про мільярдні компенсації авіаперевізникам, що йому належать, мабуть всі вже бачили, наїзди на Приват теж в активі).

Бабі бєні взагалі не шкода, то не його держава, то просто тупо корито для цієї свині. Адже в такому разі збитки залишаються державі, а прибутки його феросплавним заводам.

Але в закликах до супернизькоі ціни електроенергії відчуваються не тільки феросплавні мотиви. Якщо державне, навіть працюючи у збиток, Центрернерго виживе за рахунок держави, то приватні енергокомпанії збанкрутують.

Заразом їх можна буде скупити оптом і встановлювати які хочеш монополії.

А загалом єдиним мотивом всіх тілорухів цієї квартально-коломойської компанії, включно з планами капітуляції — є гроші, гроші і нічого крім грошей.

Але я вам зуб даю ТМ, хомячки, коли бачать заголовок типу «В уряді заявляють, що ціну на електроенергію для непобутових споживачів можна знизити на 20%» думають що то їм щастя привалило, а не коломойському.

Олена Добровольська

[kkstarratings]