Чіткий план та майже $2 трильйони на порятунок економіки у США.

За повідомленням CNN у суботу 27 лютого палата представників американського Конгресу підтримала план президента США Джо Байдена з порятунку економіки в умовах пандемії.

Чіткий план та майже  трильйони на порятунок економіки у США.

Для подолання руйнівних наслідків розповсюдження Covid-19 в уряді США планують виділити на допомогу населенню та економіці 1.9 трильйона доларів США.

За цим планом, близько $400 мільярдів буде виділено безпосередньо на боротьбу з пандемією. Близько $1 трильйона буде спрямовано на надання допомоги населенню, решта – на стимулювання економіки.

Головними пунктами плану порятунку є:
Нарощування національної програми вакцинації
Безпечне відкриття шкіл
Підтримка малого бізнесу.

Виплати $1.4 тис кожному члену родини, що працює і заробіток яких становить менше ніж $75 тис на рік на додачу до вже сплачуваним чекам у $600 щ отижнева федеральна надбавка з безробіття у $400 допомога на дитину до $ 3.6 тисяч підвищення мінімальної заробітної плати з $7,25 до $15 на годину.

Тепер цей план має розглянути Сенат. У разі схвалення він стане шостою за рахунком програмою федерального уряду з боротьби з розповсюдженням з коронавірусом.

В Україні жодного плану порятунку немає.

Читайте также:  Генсек НАТО потребовал от Москвы отвести войска от границы с Украиной.

Одноразова допомога у 8 тисяч гривень для підприємців закінчилась вже давно.

Влада продовжує годувати українців порожніми обіцянками та прогнозує зростання економіки. Будемо продовжувати програму «Велике крадівництво» в усіх сферах економіки.

А те, що більшість населення України знаходиться на межі бідності і має колосальні борги – владу не цікавить.