Чого Порошенко корупціонер?

Останні 7 років (задумався… офігів) я був в курсі подій що відбуваються в державі. Я дуже добре пам’ятаю з чого починалась антикорупційна істерія, яка потім перетворилася в цілу війну проти Порошенка і завершилась державним переворотом в 2019 році.

А починалась вона з скрінів вайберу Пасішника. За легендою якийсь чувак з прізвищем Пасішник написав у вайбері таваріщу Абромавічусу про те, що погодив якусь посаду в мінекономіки (яке тоді очолював останній) з Кононенком.

Чого Порошенко корупціонер?

Скріни з цим проханням розлетілись інформаційними ресурсами, посли Г7 робили заяви, Абромавічус писав заяви на звільнення, боти в інтернетах істерили. Всі розказували про технократів і корупцію. Ніхто не міг пояснити що то таке і що не так було на тих скрінах.

Далі були «розслідуваня» програми Схеми про те, що в Держохороні при Порошенку працюють ті самі охоронці, що й при Януковичу і що кияни ходять по тих самих вулицях по яких їздив Янукович.

Далі були спроби ідіотів розказувати про тарифи на електрику і Роттердам+, при тому що ідіоти не мали навіть базового уявлення про галузь.

Читайте также:  Під резиденцію Зеленського стягнуті десятки правоохоронців.

Далі були плівки Оніщенка, які записані на ручний годинник в розмірі 47 касєт, де «Пшшшш-ппрррр-пшшшшш-…. щось говорив голос схожий на голос Порошенка».

Далі були беззвязні монологи і штурми палацу Жовтневий грузинською свинею і безтрусі путіги колоРади.

Це все переривалося воплями так званих «антикорупціонерів», в яких вони волали що не можна в Януковича відбирати 1,5 мільярди вкрадених грошей, що не можна сварити Сірожу за квартиру, яку він купив за брудні гроші, що дві квартири, своровані «антикорупціонером» Каськом — то най буде, Бог дав….І закінчилась каденція Порошенка ницою огидною маніпуляцією про Свинарчуків.

Чого Порошенко корупціонер?

За 5 років я так і не почув чого Порошенко корупціонер, чого його оточення корупціонери, що саме вони вкрали.

Не почув я відповіді на ці запитання і за наступні 1,5 року. Натомість надивився шоу де дебіли штурмують картинні галереї, при тому що їм надали документи і митні декларації.

Тим більше за весь той час я не почув, чому мудрий нарід з подачі послині США прирівнював невідому корупцію оточення Порошенка з війною, яка реально їм загрожувала і далі загрожує.

Читайте также:  Як склепали провокацію проти Гончаренко ?

І другий бік медалі.

Тут можна розказувати багато: про Беню, підприємства, прібарахлітєлєй з МОЗУ.

Але я наведу всього 3 приклади:

1) плівки на яких Труба зізнається в цілому ряді серйозних корупційних злочинів до яких причетне керівництво країни.

2) брата голови ОПи (тобто, брата фактичного керівника країни) спійманого на гарячому з очевидними фактами.

3) і цей приклад з заступником голови ОПи і діями генпрокурора.

В усіх цих прикладах факти корупції найближчого оточення Зелі є неспростовними. Але нікому то не треба…І я зроблю несподіваний для багатьох висновок.

Бо ця історія не про цю тимчасову владу, від них нічого іншого я не очікував. Ця історія про скотів, які своїми чорними ротами перетворювали народ на стадо, волаючи що корупція гірше війни вбиває державу, так і не надавши доказів тої корупції, а зараз позакривали все і тихо мовчать, коли вороги реально вбивають державу.

От їм цього пробачати не можна за жодних обставин.