Чому Кіркоров так любить Україну ?

Вчора натрапила в телеграмі на запальний відос Бєдросовича, ну той шо «цвєт сіній». Спочатку зблювалася, потім сміятись почала, чи навпаки, я вже не пам’ятаю. Але ж яке воно огидне, холєра ясна, пфффф. Таке враження, що він взяв у Кобзона просто з труни його перуку з чебурашкової , фігурно вирізав і приклеїв собі під носа і на бороді.

Ага, так про шо я власне, бо відволіклась. Якось плювати на Кіркорова, я його сто год не бачила, доки ото свисток вчора в телеграм не запхала нашось, і сподіваюсь більше і не побачу. Мені інше цікаво: чого абсолютно всі оті пєвци ротом і з матрьошкою в сраці, яким дали відлуп на концертну діяльність в Україні, так починають одразу палко Україну любити. І пісень співати солов’їною, виводять так зворушливо, і обійматись, брататись, снідати на граніце і решта нікому не потрібних жалюгідних речей.

Чому Кіркоров так любить Україну ?

Ну тобто як швендяти в Крим, то на Україну і взагалі міжнародне право якось їм всім насрать, бо вони ж імперці, а як тільки ляснули по в’ялим брилям мокрими трусєлями, так одразу любов. І абіда. Мазохісти чишолі, може їх весь час треба ляскати, всіх?

Читайте также:  Для слуг начался период баблокоса.

І уже пора було б і запам’ятати: не знаєш правильної відповіді на питання «Чий Крим?» — нєхуй шастать, нюхайте ваше вдома.Ну а якщо якась немолода вовчиця сумуватиме за фанєрою від Філі, то хай слухає його в інтернеті. Принаймні там якість точно буде краще, ніж те, що могло би прозвучати на концертах.

А, ще бачила, як Захарова раптом прєісполнілась і назвала Філю «нашим оружиєм масового пораженія». Не знаю, кого там бедросович може поразіть насправді, але якщо провести перехресне запилення між ним і Захаровою, то виведеним пишним гібридом можна буде заробити набагато більше бабла, ніж будь-яким концертом. Піду льоду погризу і за пазуху кину, а ви собі як хочете.