Чому мовчить сам Медведчук?

В історії з серіалом Бігуса одне питання – чому мовчить сам Медведчук?

Медведчук, який минулого року судився з істориком Кіпіані через книжку про справу Василя Стуса, бо там нібито зачепили його репутацію. А зараз Бігус 4 години обкладає кума Путіна відвертими образами та вивертає на публіку його особисті переговори – і нічого.

Чому мовчить сам Медведчук?

Але навіть не Бігус тут головний. Якщо вірити версії журналістів про походження записів телефонних розмов – їх незаконно і без рішення суду робило СБУ. А саме департамент Кондратюка, аби в майбутньому шантажувати фігуранта. Це кримінальна справа – але й тут «адвокат» Медведчук мовчить.

Замість цього, за результатами серіалу Бігуса на телеканалі Медведчука-Коломойського всіх собак спускають на Порошенка і тих, хто звільнив з полону терористів і росіян понад 3300 українців. Бо не так звільняли.

А нападали ті, хто за два роки каденції Зеленського зумів забрати з полону лише тих, кого майже витягнула команда Порошенка. І при цьому безпідставно віддали беркутівців і Цемаха.

Тепер два роки ми навіть не знаємо імена тих, хто зараз в російських тюрмах і на підвалах терористів. Хоча попередня команда на кожному майданчику як мантру повторювала прізвища Сенцова, Сущенка, Савченко, Чийгоза та багатьох інших – щоб весь світ спільно боровся за їх звільнення.

Виникає питання, чи не означає мовчання Медведчука про змову із Банковою?

Проти кума Путіна вводять фіктивні санкції та віддають «трубу» його бізнес-партнеру — Коломойському. Зливають протизаконні записи, щоб вдарити по головному політичному супернику Зеленського.

А тим часом нібито «загнаний» та «переможений» Медведчук, в статусі доларового мільярдера, просто йде на пенсію, бо його роботу на Кремль значно краще виконує кріт в офісі Зеленського.