Чому одразу не підтримали блокаду?

Якщо людина йде в душ, то спочатку знімає одяг, а потім іде в душ.

Зараз знову пішов вал питань — а чому одразу не підтримали блокаду?

Пробачте за далі наведену аналогію, але, вважаю що так простіше пояснити. Якщо людина йде в душ, то спочатку знімає одяг, а потім іде в душ. Бо якщо послідовність протилежна, то все одно потім доведеться знімати одяг.

Блокада мала би йти як захід у відповідь. Зараз — це і є відповідь на «націоналізацію» підприємств української юрисдикції, які платили податки і військовий збір (понад 770 млн грн!) на контрольованій урядом частині України.

Блокада дала можливість агресору звинуватити Україну у зриві Мінських домовленостей і використати це як причину для «націоналізації».

Можна сказати що вони могли би і не шукати причину, і забрати все раніше?

Але раніше сам через свою нездатність керувати чимось серйознішим за російський БТР, ватажки «Л/ДНР» погодились на економічній групі Мінська що зарплати працівникам буде достатньо, адже РФ до того не захотіла збільшувати щорічні 1,5 млрд долл, які вона виділяє для фінансування терористів.

Читайте также:  СБУ торгується із Чаусом за компромат на головного свідка вагнергейту.

Тому тепер, після результату, спільно здобутого і блокадою, і агресором терористи знайшли нового «оператора» віджатих підприємств — Курченка. Щоправда, той теж виявився нездатним керувати і ситуація на «націоналізованих» заводах зараз є критичною.

Якщо казати про закордонні аналогії, то хорватський лідер Франьо Туджман всередині 90х теж не припиняв відносини з окупованою сербами територією. І його теж критикували. Але хорвати тим часом готувалися до принагідного повернення власних східних земель і у них, на їхнє щастя, недалекоглядних і мотивованих політиків не знайшлося.

Volodymyr Ariev