Чому Україна не в НАТО.

Це відповідь ЗЕ на питання-чому ми не в НАТО.Анталійський дипломатичний форум, в якому брали участь більше 40 глав держав, урядів та міністрів МЗС завершився.

Петро Порошенко поїхав туди отримавши персональне запрошення від Реджепа Ердогана, але його прийняли на рівні з офіційними дипломатами та главами держав. Україна була представлена Міністром закордонних справ Кулебою і п’ятим Президентом України.

Чому Україна  не в НАТО.

Пятий президент України Петро Порошенко зустрівся з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом. Резюме Порошенка про Анталійський форум: на кожній зустрічі я говорив про посилення міжнародної коаліції на підтримку України.Повинен же хтось їздити і підчищати міжнародну політику за коМандою 95 кварталу, бо там зібралися поважні люди — президенти , міністри і аж ніяк не блаЗЕні.

Запросили людину, яка розуміється на дипломатії, на міжнародній політиці. Добре що не запросили найвеличнішого патрійота в косоворотці , бо знов би зганьбився на весь світ, та ще й нахамив, як зазвичай. Добре, що півшостий дома відсидівся, зайвий раз червоніти не прийдеться. Це «прорив» Термоса у зовнішній політиці України. Не завадив зустрічам президента.

Читайте также:  Офіс Зеленського почав операцію із легалізації викрадення Чауса.

А Янелох в цьому році собі виділив 320 мільйонів додатково на своє утримання. Це самий дорогий през, але який крім шкоди і встиду нічого не робить. Для чого виділив такі гроші, якщо за нього їздить Порошенко за свої гроші?Тому зебобіків так глючить від авторитету і успіхів ПорошенкаЩо ж залишається робити подляковським серЛящам і решту тролякам, як не плюватися фекаліями? Епоха бідності і брехні скінчилась. вчителі не знають де 4000 зелені подіти, тарифи знижено…, тому що космодроми,ЗЕуніверситет, млрд дерев, 40% ріст економіки, 500 євромедзакладів-за рік…. ага і МВФ на х…

А коли ЗЕлохи починають розуміти що їх знову зробили разом, їм на голову виливають нові брехливі ЗЕобіцянки і ЗЕлохи знов щасливі і так по колу, всеукраїнські Нью-Васюки по піськограйно кварталокриворожскі…

А хтось таки має державними справами займатись,- Незалежність, Міжнародна коаліція, Армія, Мова, Віра.

Р.S. П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко у День Святої Трійці взяв участь в Божественній літургії в Патріаршому Храмі Святого Георгія в Стамбулі , яку очолив Вселенський Патріарх Варфоломій.

Читайте также:  Сегодня разнесли КСП батальона одной из бригад.