Чому заява Бігуса неправдива ?

Брехлива заява Бігуса, що труба була націоналізована після розпаду Союзу, а Порошенко подарував її Медведчуку… фактично до 2015 року продуктопроводи Самара-Західний напрямок і Грозний-Армавір-Трудова не були у власності України, а перебували під контролем росіян.

Чому заява Бігуса неправдива  ?

Це рішення РНБО від 06 травня 2015 року! Яке потім було введено в дію указом Президента Петра Порошенка від 28 травня того ж року. На жаль, остаточного результату ми не отримали тоді, не маємо його й зараз, попри голослівні заяви ЗЕленського. Був саботаж, продажні рішення судів, проплачені активісти, які відпрацьовували російські гроші.

16 лютого 2017 РНБО констатувала невиконання двох попередніх Рішень РНБО і наказувала вжити заходів до виконання .Нині продуктопровід залишається в розмитому контролі певних юридичних осіб, серед яких нема саме отого центрального органу виконавчої влади нашої держави.

Зате зберігається «мінус один» Медведчук та компанії близького до нього, Коломойський, Сєчін з його Роснєфтью, а ще, фірми білоруського олігарха Миколи Вороб’я, наближеного до Лукашенка.І про родинний слід Бігуса в ФСБ РФ понад два роки назад блискуче розслідування провів Андрій Дзиндзя. Адже родина дружини Бігуса — це А.Соболєв полковник ФСБ на Росії, інший — важливий працівник у структурах Гризлова.

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.