Цього року на оздоровлення ветеранів Черкащини виділено понад п’ять мільйонів гривень

Цього року на оздоровлення ветеранів Черкащини виділено понад п’ять мільйонів гривень

У 2021 році Черкаська область отримала з державного бюджету 5,1 мільйона гривень. Кошти спрямують на оздоровлення 370 громадян, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників бойових дій та учасників війни, які брали участь у захисті територіальної цілісності й державного суверенітету України.

Про це повідомили у Департаменті соціального захисту населення Черкаської ОДА.

Цього року на оздоровлення ветеранів Черкащини виділено понад п’ять мільйонів гривень

Крім цього, майже мільйон гривень отримала область на професійну адаптацію 111 ветеранів.

Також для забезпечення психологічної реабілітації учасників АТО/ООС держава додатково виділила 2,5 мільйони гривень. Ще 600 тисяч додали з обласного бюджету в межах чинної програми «Щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції, родин Героїв Небесної Сотні та постраждалих під час Революції Гідності та воїнів-добровольців на 2018-2022 роки».

За словами директора Департаменту Руслана Чикало, у медзакладах області для стаціонарного лікування учасників АТО/ООС розгорнуто 671 спеціалізоване ліжко у 253 палатах підвищеної комфортності.

— Усім, хто звертається до лікувальних закладів, допомога надається безвідмовно, своєчасно, безоплатно та відповідно до галузевих стандартів, — наголосив посадовець.

Також він зазначив, що 1 лютого цього року Черкаський обласний клінічний госпіталь ветеранів війни запровадив реабілітацію пацієнтів, що перехворіли на коронавірусну інфекцію, в тому числі учасників АТО/ООС. За перший квартал 2021 року медичну допомогу там отримали 117 ветеранів.

Підготував Владислав Дем’яненко