Д-О-С-Л-І-В-Н-О

А транслюється це, всі ці страшилки, через так звані "незалежні" ЗМІ, які відверто цензурують офіційну інформацію державних органів України.

Найголовніший висновок з інтерв’ю Сцаря — це те, що «українські» «політики» слово в слово повторюють його слова.

Наголошую! Д-О-С-Л-І-В-Н-О повторюють слова Хузла про те, що плавати з українського порту в український порт через українську протоку — це провокація, повторюють його слова про вибори, «рейтинги», непотрібність військового стану.

Уявіть, агресор, після того як анексував Крим і Донбас, після того як стягнув танки і літаки до кордону, протаранив і обстріляв наші судна розказує нам чи потрібен нам військовий стан чи ні.

І слово в слово українські політики, зі здавалося би «демократичного», «проєвропейського» табору все це повторюють.
А транслюється це, всі ці страшилки, через так звані «незалежні» ЗМІ, які відверто цензурують офіційну інформацію державних органів України.

Це коли в офіційна інформація говорить одне (наприклад, відсутність обмежень щодо прав громадян), а нам по телевізору свідомо нав’язують думку про експропріацію майна, про комендантську годину чи ще щось.

Кремлівська пропаганда почала неприкрито цензурувати офіційну, прописану чорним по білому у вигляді законів, позицію державних органів.

Читайте также:  Кількома фразами про навчання «Об’єднані зусилля 2020».

Так буває, коли ти забив х. на інформаційну війну проти твоєї держави і мусиш замість Міністерства імпотенційної політики виконувати його роботу, роз’яснюючи людям про воєнний стан.

А споживають це ті, хто під впливом пропаганди, кричачи 5 років «зрада» став справжнім зрадником України і разом з хором продажних повій у ВР, під керівництвом дирегента Сцаря, намагаються зруйнувати Україну.

Mason Lemberg

[kkstarratings]

[ajax_load_more post_type=»post» scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»5″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» offset=»10″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″]
[ajax_load_more post_type=»post» offset=»15″ scroll_distance=»5″ max_pages=»1″][ajax_load_more post_type=»post» meta_key=»» meta_value=»» meta_compare=»IN» meta_type=»CHAR» meta_relation=»AND» offset=»20″ scroll_distance=»5″]