ДБР ловить а Зеленський випускає.

Шапіто блаЗЕнів рояльних. Санкції РНБО проти контрабандистів були звичайною зачисткою конкурентів. У Києві 4 тонн контрабандного брендового одягу компанії ′’Преміум пакет′′, яка працює під ′′ дахом ′′ СБУ, і власника якого Акста, Зеленський і Баканов відмовилися включити до санкційного списку контрабандистів Аварійна ДТП.

ДБР ловить а Зеленський випускає.

Державне бюро розслідувань затримало 4 тонн незаконно ввезеного в Україну брендового одягу, який не помітили бійці з контрабандою з СБУ.20 травня в аеропорту Одеса здійснив посадку літак Boeing 737 міжнародних авіакомпаній, ПСШ12 / АУІШ12 Стамбул-Бориспіль.При інспекції на борту знайшли комерційний вантаж одного з найбільших операторів поштового зв’язку ′′ Преміум пакет».

4 тонни одягу відомих світових брендів було завантажено в 50 кілограмових пакетах (очевидно, це високоякісні фальсифіковані підробки, вартість яких можна оцінити тільки експертизою, Туреччина спеціалізується на такому виробництві). Скандал в тому, що весь цей вантаж не оголошується як імпорт, а за нього немає сплати митних зборів, ′′ Пакет преміум ′′ все це просто як посилки громадян вагою 50 кг.

Вантаж передали до Києва, а вчора, 28 травня, Державне бюро розслідувань провело експертизу, і виявилося, що декларації вантажів не було. Ці фото чудово показують, що це не особисті посилки громадян, а просто партія товарів.ДБР розпочало розслідування, ми ще не маємо кримінальної відповідальності, але всі митні збори повинні сплачувати власники вантажів. Мова про інше — очевидно, що випадково попались перевізники, коли замість узгодженого коридору доставки літак через аварійну ситуацію приземлився в іншому аеропорту.

Читайте также:  Шапитолий времен Зеленского.

У ЗМІ багато говорять про те, що ′′ Преміум пакет» який належить громадянину Німеччини Олександру Акст, та громадянину України Леоніду Мейтіну, вже багато років використовують як канал контрабанди та ухилення від сплати податків за цією схемою. Дорогі комерційні вантажі розміщуються і обробляються як особисті посилки, які не підлягають декларуванню, а потім за негласною домовленістю з різними силовиками та інспекторами імпортуються в Україну.

Така контрабанда не залишає слідів, все таємно, відкривається дуже рідко, саме так як через випадкову аварійну посадку в Одесі. Але в результаті магазини брендового одягу та електроніки все ще повно товарів, які не відображаються в базах даних митниці.Не раз писали, що ця схема існує і процвітає, як працює під ′′ дахом ′′ СБУ. На даний момент її куратором називають Андрій Наумов — всесильний керівник Головного управління внутрішньої безпеки СБУ, який взяв під контроль усі найвигідніші потоки. Наумов користується повною підтримкою президента Володимира Зеленського, який присвоїв йому військове звання генерала бригадира СБУ лише за рік служби, і зробив посаду генерала ВБ. Улюблене.

Читайте также:  Шефир - шофер ...

Журналісти ′′ Схем ′′ записали, як Наумов довгий час ходить по будівлі СБУ з керівником департаменту протидії контрабанді Артемієм Капелюхом. Судячи з усього, обговорюють такі деталі, які неможливо оприлюднити в офісних кабінетах.Як же так, Володимир Олександрович?

Адже ви запровадили санкції проти контрабандистів, звідки ж в країні продовжують працювати ′′ схеми′′?

А чому ви з Бакановим не запровадили санкції проти Alexander Akst, бо журналісти багато разів про це писали, а такі випадки на практиці поштових компаній і Premium — Package ′′ — хіба вони не поодинокі?

Коли чекати реакції РНБО на цей випадок, чи розширять санкційний список, чи як завжди, все спробують замовчувати?

Чекаємо на офіційне повідомлення, скільки грошей заплачено до бюджету з цього вантажу. Перестаньте імітувати.

(P.S. Готуюсь до дзвінка на дуель від Баканова і Наумова, Милованова, Арестовича і Геруса — секунданти).

P.S. ЗЕленський на даний момент є головним покривачем корупціонерів в Україні.Санкції РНБО проти контрабандистів були звичайною зачисткою конкурентів. Все інше фарс для народу А що там з реформою СБУ?

Читайте также:  Закон про олигархов 5599 будут переголосовывать.

Гнильйо офіцерйо служби бариг? А слуги народу заради конвертиків закриваю вуха і очі. Ну і треба ж 95кварталівцям десь одягатися, пане Бутусов не заважайте людям працювати,- тут одежа, там газ, електрика, бюджетні закупівлі.

Вакцини, земля, паливо, роттердами, майно… це ж тому боролись проти бариг…А може знову Юрій Бутусов клевеще, а насправді це клятий шоколадний барига підкинув одяг що-б підставити найвеличнішого лідора Вову криворожського?Бігус вже розслідує?