Де всі слуги ?

Перед президентськими виборами 2019 року «мудрий нарід» нагадував прищавого підлітка, який заради втрати цноти перебирав ногами і ніяк не міг дочекатися щоб влитись в актрису німецьких фільмів, яку він підчепив десь на московській кільцевій автодорозі після обслуговування нею далекобійників на корпоративі.

Де всі слуги ?

І настанови мами про те, що клофелінщиця його пограбує, попередження тата що пуцька почне гнити після такої «любові» ніхрена не помагали.

Короткий період справляння фізіологічної потреби і навіть закоханості, незважаючи на те, що підлітку залізли в кишеню і нахабно витягують з неї гроші (навіть на лікування), тепер змінився на процес свербіння в районі дітородного органу.

Це саме те, що я спостерігаю вже другий тиждень.Вже другий тиждень рушиться, падає вся ця конструкція з брехні і лицемірства.

А нахабне витягування грошей з кишені на цьому фоні вже не сприймається так, як сприймалося в період закоханості.

І навіть вже не віриться, що клофелінщиця незаймана і не краде.І попри те, що я не маю жодних сумнівів що цього підлітка пограбують і залишать без копійки, я вважаю цей процес — єдиноможливим на сьогодні, так щоб назавжди навчити підлітка не тикати пуцьку куди попало.

Читайте также:  З нового року відбудеться 40% збільшення витрат на Офіс Президента.

А гроші то наживне, і від трихомоніазу ми його вилікуємо (хоч то може повпливати на його подальше статеве життя), але тільки так цей урок буде засвоєний. До чого це я веду? — Навчайте своїх дітей, розвивайте їх, говоріть з ними. Не допускайте таких ситуацій.Навіть якщо діти старші вас.