Де зараз знаходиться Шарій?

Сьогодні одразу три великі українські видання (Україньска правда, РБК-Україна і Цензор) з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах випустили новини про те, що найвідомішого мамкіного дисидента і борця з усіма режимами одразу Анатолія Шарія Литва позбавила статусу біженця і оголосила персоною нон-грата. Причому сталося це начебто ще десятого травня, а ми ж не знали і шампанського не пили. Якщо це підтвердиться, то це чудова новина, бо на земній кулі стало однією країною менше, де Шарій може заховатись.

Де зараз знаходиться Шарій?

Нагадаю, що статус біженця в Литві Шарій отримав ще в 2012 році, оголосив себе політично переслідуваним режимом Януковича і прекрасно собі там окопався. З тієї пори президенти змінювались, незмінною лишалася лише відверта антиукраїнська риторика цього запроданця, а також джерело його фінансування, себто балалайські спецслужби.

Наразі Шарій, за свідченням видань, винайняв якихось дуже крутих лоєрів в Литві, але навіть вони сповнені скепсисом стосовно судових перспектив цієї справи, бо матеріали, що їх подали проти Шарія, були вельми обґрунтованими.

Читайте также:  Шефир - шофер ...

Тепер шарік вистрибує із трусиків і намагається оформити собі такий самий статус біженця в Іспанії, де він наразі мешкає, і де в нього є нерухомість, навіть інсценує там час від часу мітинги-протести «небайдужих українців», щоб підтвердити перед владою Іспанії політичні переслідування.

В Україну бідака їхати не може, бо тут наб’ють їбало і взагалі шиють державну зраду; в Росії холодно і ведмеді; в Литві було затишно і Європа, але вигнали; залишилась тепла Іспанія, але і там всьо сложно.

Ну і нарешті я маю нагоду викласти фото Шарія без бороди, бо я ржу над ним вже три дні поспіль, а цілий пост пиляти через одну фотку було лінь. А тепер от і оказія.