Дебати на засіданні Генасамблеї ООН 23 лютого.

Дебати на засіданні Генасамблеї ООН 23 лютого, присвячені агресії РФ проти України та анексії Криму, не минули без скандалу через недипломатичні випади першого заступника постійного представника РФ при ООН Дмитра Полянського.

Дебати на засіданні Генасамблеї ООН 23 лютого.

Окрім словесних агресивних висловлювань щодо Києва, цього разу постпред РФ не оминув увагою й німецького дипломата Крістофера Гойсгена, який у своїй промові закликав Кремль допустити на територію анексованого півострова представників моніторингових місій задля оцінки ситуації з правами людини,.

У відповідь на це Полянський заявив, що до Криму Росія пускає усіх, а Гойсген, ймовірно, не може поїхати, бо зовсім «витратився», тому перший заступник постпреда РФ запропонував йому придбати квиток у Крим.

В цілому ж, під час дебатів країни-члени Генасамблеї висловили свою підтримку Україні у конфлікті з Росією, наголошуючи на її відповідальності за окупацію, погіршення ситуації з правами людини та складну гуманітарну ситуацію на окупованих територіях. На тлі виступів більшості країн-учасників дебатів, промова росіянина Полянського лунала відверто провокаційно.

Читайте также:  Исторические факты: Как люди бежали из cовка.