Директора кримського підприємства підозрюють у сприянні Росії в організації авіаперельотів

Директора кримського підприємства підозрюють у сприянні Росії в організації авіаперельотів

За процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим та міста Севастополя повідомлено про підозру громадянину України – директору і співзасновнику одного з підприємств, яке працює на території тимчасово окупованого півострова, у державній зраді (ч. 1 ст. 111 КК України).

Про це повідомив  пресцентр Офісу Генерального прокурора.

«Підозрюваний з 2015 року, достовірно знаючи про окупацію АР Крим Збройними Силами РФ та закриття у зв’язку з цим повітряного простору над півостровом і захоплення Міжнародного аеропорту «Сімферополь», уклав низку контрактів із правоохоронними органами й військовими підрозділами ЗС держави-окупанта щодо зберігання, транспортування авіаційного палива та заправлення ним повітряних суден на території аеропорту. У подальшому це забезпечило можливість їх експлуатації, здійснення незаконних польотів над тимчасово окупованою територією півострова та військової присутності ЗС РФ в Криму», – йдеться у повідомленні.

Така діяльність в умовах окупації та збройного конфлікту сприяє підривній діяльності Російської Федерації проти України шляхом незаконної експлуатації повітряного простору над півостровом, а також здійснення пасажирського та вантажного авіаційного сполучення м. Сімферополь з аеропортами міст, розташованих на території Російської Федерації. Окрім того, дії підозрюваного також сприяють мілітаризації Криму, що становить небезпеку не лише для півострова та його мешканців, а й для Чорноморського регіону та за його межами.

Читайте также:  Президент подписал закон о снижении ставки НДС для некоторых видов аграрной продукции

Нині підозрюваного оголошено в розшук.