Донька в захваті від Києва.

Донька президента Киргизстану в захваті від Києва і киян на відміну від Москви і Пітера

Донька президента Киргизстану Алія Шагієва відвідала Київ і залишилася в захваті від міста і людей, які в ньому проживають.

Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook.
За її словами, найбільш приголомшливе в Україні — український народ.

«Знаєте, на відміну від Москви, наприклад, зовсім-зовсім не страшно підійти до будь-якої людини і не тільки запитати дорогу, а навіть зав’язати розмову! Ось про що завгодно! Я намагалася не втрачати першої-ліпшої можливості, дошкуляла всім підряд, від школярів до людей у віці і зовсім не пошкодувала, тільки зігрілася і придбала посмішку до вух», — зазначила Шагієва.

Вона додала, що в Україні люди відрізняються добродушністю.
«Ми в шоці! Ідеш по вулиці і так затишно в душі… Це нетипово для великих міст із широкими дорогами та високими будинками! У Києві відсутня знервована суєта, навіть у центрі, навіть якщо люди поспішають кудись, навіть якщо вони засмучені, у повітрі не витає дух роздратування, не доводиться очікувати нападу», — вважає Алія.

Читайте также:  Макрон предложил Лукашенко уйти в отставку.

Вона також порівняла Київ із російським Пітером.

«Я б сказала, що Київ набагато затишніший Пітера, тому що в останньому все-таки присутня деяка похмурість (за 2 роки проживання в ньому я зрозуміла, що ця похмурість є в деякій мірі його родзинкою), а тут навпаки, все навколо охоплене світлом», — наголосила дочка президента Киргизстану.

Крім того, вона розповіла, що її чоловіка дуже здивували водії на дорогах, їхня ввічливість і спокій.

«Ніхто нікого не «підрізає», машини ніби течуть у гармонійному потоці і все, на жодній ми не побачили подряпин!

Якщо навіть відбувається аварія, водії спокійно виходять один до одного і спокійно домовляються, дзвонять страховикам і все, і це не перетворюється в народний суд і мордобій, як це часто відбувається у нас. Пішоходів завжди пропускають і роблять це не так, як ніби роблять послугу, у нас у Бішкеку, на жаль, якщо тебе пропускають, то ти мало не в боргу залишаєшся», — додала Алія.

Також дівчина оцінила українську мову.
«Боже, я просто божеволію від того, як вона звучить, вона просто вся просочена духом народу, якоюсь такою добротністю, смачністю, блін, я не можу підібрати потрібних слів, але дуже хочеться, обожнюю, люблю!

Читайте также:  Юрченко внёс залог и вышел из СИЗО.

Ось ця добротність дуже відчувається і в дівчатах, ми їх відчули як сильних, міцних, жвавих (жвавіших, ніж хлопців, нам так здалося), ось навіть якщо вони на підборах і з маленькою сумочкою», — захопилася вона.

Дочці президента Киргизстану також дуже сподобалася українська кухня.

«І, зрозуміло, якщо вже ми заговорили про добротність і смачність, не можна не сказати про дуже смачну кухню і про двадцять або більше видів вареників зі всілякими начинками!» — написала дівчина.

«Я пишу все це і наповнююся теплом, дуже щаслива познайомитися з тобою, чудове місто! А ще… твої бруковані дороги, боже, нехай вони живуть вічно», — підсумувала Шагієва.

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]