Довіра до нинішньої влади.

Завідувач реанімаційного відділення в Олександрівській лікарні Олексій Куценко: «Зі всього мого відділення, де є 24 співробітники, тільки 2 погодилися на вакцинацію – я та ще одна медсестра…»

Довіра до нинішньої влади.

Це все, що треба знати про рівень комунікації та довіру до нинішньої влади. Весь пар якої йде не на пояснювальну роботу серед населення, а на очорнення Порошенка.

До речі, принагідно вітаю П`ятого президента із закриттям чергової кримінальної справи про, нібито, «розкрадання ним 100 млрд доларів».

Але найцікавіше, що справу закрито не «через відсутність складу злочину», а взагалі — «через відсутність події». Таким чином, знову мільйони наших з вами грошей витрачено на десятки детективів, які через 2 роки слідства зробили висновок, що взагалі не було такої події, Карл!

І хто тепер буде відповідати за наклеп? Не знаю, хто як, а я свій список складаю дуже скрупулезно. Після зміни влади він буде грамотно оформлений юридично та переданий новому прокурору — не ручному, а дійсно незалежному. Навіть не сумнівайтесь.MUTE

Читайте также:  Какие угрозы могут быть для Украины.