Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Другий біогазовий завод

Гарна новина з Івано-Франківщини – одне з найбільших свиногосподарств України, прикарпатське підприємство ТзОВ «Даноша», компанія з данським капіталом, у цьому році планує відкрити другий біогазовий завод.

Важлива особливість нового заводу із потужністю 1 МВт полягає у можливості виробляти електричну та теплову енергію на основі біопалива. Це позитивний сигнал як щодо того, що ми продовжуємо нарощувати свою інвестиційну привабливість, так і щодо розвитку енергоефективності в Україні.

Хочу додати одну важливу, на мій погляд, річ. Проблем у нас в країні сьогодні більш ніж достатньо і я добре знаю реальну ситуацію. Закривати очі на існуючі проблеми не можна в жодному випадку, але не можна також і не помічати позитивних сигналів того, що ми все ж починаємо поступово виходити з кризи. Тільки з вірою в себе і своє майбутнє ми досягнемо справжнього успіху для України.

Volodymyr Groysman

 

Данські інвестори побудують в Україні біогазовий завод

Компанія зі 100%-вим данським капіталом Даноша (Івано-Франківська обл.) в 2017 році планує почати будівництво біогазового заводу потужністю 1,1 МВт.

“Ми починаємо будівництво другого біогазового заводу. Один вже працює на території одного з найбільших наших свинокомплексів в с. Копанки Івано-Франківської області. Наступний біогазовий завод планується розпочати в цьому році. Він повинен бути більш вдосконалений, ніж попередній”, – цитує Інтерфакс-Україна слова начальника відділу зовнішніх зв’язків та розвитку компанії Любові Богачевської.

За її словами, будівництво заводу розраховане на два роки. Кошти для реалізації проекту планує залучити у міжнародної фінансової організації NEFCO та інвестфонду IFU.

Створена в червні 2004 року Даноша – українська сільськогосподарська компанія, яка належить данським інвесторам. Входить до складу Axzon A/S. – данської групи компаній, що здійснює розвиток свинарських комплексів в Данії, Польщі, Україні та Росії.

Група є одним з найбільших виробників свинини в Польщі та Україні. Крім свинарства, в Україні група займається рослинництвом, виробництвом комбікормів, біогазу та електроенергії.