Дубінський не поїхав зі своєю партією.

Поки Слуги Єдінорога™ всім трускавцем поїхали інспектувати окопи в зону ООС, наш румунський артефакт примудрився відкосити від цієї почесної місії.

Бо не для того ̶м̶а̶м̶а̶ ̶б̶а̶б̶а̶ мама з бабою квіточку ростили, аби воно лазило в багнюці, лякало сєпарів своїм вкрай войовничим і мужнім виглядом і гризло танки. А раптом куля? Ви шо, не можна так.

І взагалі які можуть бути сєпари і окопи, коли Дубінський зайнятий важливою справою — відгавкується в коментарях у блогерів, які стібуться з його \, що його бабина квіточка припаркував в Десятинному провулку як справжній алєнь.

Дубінський не поїхав зі своєю партією.

З усіма можливими порушеннями правил паркування. І замість того, аби визнати, що був неправий, бабин румун почав бігати коментарями, як наскипідарений, спочатку доводив, що фото машини це фейк, потім обізвав автора посту лохом, а потім підтвердив виданню Страна., що це його машина, її дійсно забрав евакуатор, і Дубінський вже сплатив штраф.

А, нє, чотири рази, перший раз це коли запаркувався як… Бо мама любить не тільки швидкість, мама любить штрафи. А баба справно башляє, а шо робить.

Читайте также:  О новом видео Давида Жвании вчера написали всего несколько СМИ.

Але все одно це гіпотетично менша купа, ніж він навалив би на Донбасі, якби йому там нідайбох щось голосно гепнуло над вухом.

PS. До речі, сьогодні Дубінський вже на іншій машині перевищив швидкість. І, судячи з фото, топив з перевищеною швидкістю з телефоном в руці.

Ну може трохи прорідять йому автопарк поліціянти, хз. А може йому просто не шкода машин, бо він їх купує битими на аукціонах в Штатах?

Але нагадую, що завжди можна поїхати в зону ООС і пригнати звідти трофейний БТР з дохлим сєпаром всередині, аби мати максимально маскулінний вигляд, а не то шо січяс.