Дуже цікава ситуація розгортається зараз навколо Дубінського.

Дуже цікава ситуація розгортається зараз навколо Дубінського і умовної групи Коломойського з однієї сторони і фракції СН з другої.

Дуже цікава ситуація розгортається зараз навколо Дубінського.

Нагадує в багатьох деталях ситуацію з БПП і Найємом-Лещенко-Заліщук, які там стирчали до останнього і не виходили з блоку, при цьому відверто срали і Порошенкові, і однофракційникам на голови. А прибрати їх юридичних можливостей не було. Тільки їх добра воля, яку вони не демонстрували аж до виборів 2019 року. І тільки тоді покинули фракцію. Щось схоже відбувається і зараз.

Дубінський, який очолює групу Бені в СН, очевидно став для фракції вже аж занадто токсичною фігурою в зв’язку зі скандалом стосовно втручання у вибори в США і застосуванням до нього персональних санкцій. Але на пропозицію від Зеленського покинути СН (за свідченнями очевидців, ця пропозиція вчора прозвучала двічі) — відповів категоричною відмовою.

З однієї сторони — санкції виключно персональні, направлені на конкретних осіб, а не на країну в цілому, тож ніякої загрози для стратегічних відносин між Україною і США не несуть. З другої сторони, нафіга тримати при собі такий гембель і ходячий скандал, це ж як йому будуть Штати відкусювать голову (а вони будуть, бо втручання у вибори це не кіт начхав, тим більше, втручання на пару з Деркачем, який офіційно в документах називається російським агентом), то заляпає все кругом.

Читайте также:  27 февраля 2015 года в Москве был застрелен Борис Немцов.

Але є ще і третя сторона, баба Бєня зі своїми ниточками в парламенті, про нього теж не можна забувати. Бо Дубінський є його емісаром в Раді.Тому зараз «Слуги Єдінорога» перебувають у вельми пікантній ситуації: рішення Штатів по Дубінському хоч і є персонально направленим, але ж, залишаючись у фракції, він замазує в скандал вже не тільки себе. І йти не хоче і не збирається, про що вчора і повідомив.

Це називається «залізти в залупу», пардон май френч. І думаю для такої фронди Дубніський отримав благословення від баби Бені.Тепер, як я розумію, у фракції точаться запеклі суперечки стосовно подальшої долі Дубінського. І це саме та ситуація, з якої будь-який вихід це по суті прищіпка на сосцах.

Залишити у фракції — ймовірно розізлити американців і стати на одну дошку з поцем під санкціями. Випиздити Дубінського на мороз — привести в стан ажитації одного кучерявого бабуся, а це приведе до протистояння всередині фракції.

Та й суто технічно це вельми непросто зробити, коли животне пручається. Я дуже люблю такий балет, коли всі в трико і намагаються втримати шпагат. А Дубінський ще й співає арію Фігаро гнидосним голосом румунською.

Читайте также:  Гра Зеленського та Медведчука.