Епоха правління Зелендського.

Кварталоправління ЗЕленського будуть називати епохою повної деградації і розвалу усіх державних інституцій в Україні. Останні події в СБУ викликають шок, все, до чого торкається ЗЕленський, посада Президента, Верховна Рада, Кабмін…, СБУ, тут же загниває і деградує.

Епоха правління Зелендського.

Він ідеально вписується в проект Кремля по знищенню України.Полковник «Альфи» СБУ Андрій Расюк. затриманий за підозрою в підготовці вбивства бригадного генерала СБУ начальника Главку СБ Андрія Наумова! У замовленні вбивства підозрюється колишній заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний.

В в оточенні Баканова почалися відкриті кримінальні розборки між групами впливу…На початку 2020 го року головним «рішалою» був Нескоромний, але за рік всі сфери тіньового бізнесу СБУ підім’яв під себе права рука і найближчий друг голови СБУ Івана Баканова Андрій Наумов. Отаке підгрунтя скандалу…(Ю.Бутусов).

А от нєкто Павло Фукс, ось тільки що в інтерв’ю УП сказав, що «прі зєлєнскам пєрєсталі трогать бізнес»… Війна в голові в декого вже закінчилась, тому тепер треба косити бабло. Війна, агресор, нацбезпека, ну скажіть коли всіма цими питаннями займатись СБУ, коли можна просто і головне ефективно кошмарити бізнес? І, що всі ці люди відповідають за безпеку України?

Читайте также:  Зелені і вата стають на диво банальні.

(У вільний від корупції час).Павуки в банці, йоб@ний стид, офіцери курв@. Новиє ліца от ЗЕ, реформа СБУ. Це все призначенці ЗЕленського і Баканова … Але чекати, що лейтенант застрелиться, а найвеличніший чесно скаже людям, що НІЧОГО не може і подасть у відставку, — навряд чи варто. З совістю у блаЗЕнів квартальних проблеми, та й в цирку клоуни далеко не головні …»

Кожного дня нова х@йня !» — девіз ЗЕвлади.Мовчанка про злиту операцію з вагнерівцями, скарги від митників на незаконні проникнення на території і спроби віджати бізнес( і повна мовчанка уряду та ОП на ці кричущі заяви), тепер криваві розборки між очільниками.

І на цьому фоні стає зрозумілим, чому справи у НАБУ забирають за допомогою Венедикової в СБУ.»А какая разніца » і «Хуже не будет»…Наче є продовження: «У Києві втік у наручниках затриманий за замовне вбивство перший заступник голови СБУ»… Перепрошую, але ситуація характеризується одним словом і це слово «ЗЕпиз@а».