Ермак про корупцію в Україні.

Ермак (дослівно): «Ми не зовсім розуміємо, що мав на увазі Білий дім, коли казав про недостатність нашої боротьби з корупцією, але ми використовуємо весь арсенал наших методів для боротьби з нею.»

Ермак про корупцію в Україні.

Згадався один з найулюбленіших «єврейських» анекдотів:

Троє євреїв і троє італійців збираються їхати на поїзді в інше місто на конференцію. Вони зустрічаються перед касою на вокзалі.

Першими проходять чергу італійці і купують по квитку на людину. Євреї ж купують один квиток на всіх.
«Як же так?» — дивуються італійці — «Адже в поїзді контролер, вас без квитків звідти виженуть!».
«Не хвилюйтесь» — відповідають євреї — «У нас є МЕТОД».

Перед вирушенням поїзда італійці сідають по вагонах, але намагаються простежити за застосуванням загадкового методу. Євреї ж всі набиваються в один туалет. Коли контролер підходить до туалету і стукає, двері трохи відчиняються, звідти висовується рука з квитком. Контролер забирає квиток і далі вони без проблем їдуть в пункт призначення.

Після конференції ті ж знову зустрічаються на вокзалі. Італійці, надихнувшись «методом», купують один квиток. Євреї ж не беруть жодного.
— А що ж ви покажете контролеру?
— У нас є МЕТОД.

Читайте также:  Про бюджет 2022. Стокгольмський синдром чи ефект Даннінга-Крюґера?

У поїзді італійці набиваються в один туалет, євреї — в інший. Незадовго до відправлення, один з євреїв підходить до туалету, де ховаються італійці, та стукає у двері. Висовується рука з квитком. Єврей забирає квиток і повертається до колег.
* * *
Мораль: не треба використовувати методи, не розуміючи, як вони працюють. Або просто не вийобуватись.