Фабрика Трампа і тролів Пригожина.

Вибори в США.

Фабрика Трампа і тролів Пригожина пишуть такі коментарі — Байден Сандерс, демпартія лишається, це соціалізм і т.д.Гаразд.

Фабрика Трампа і тролів Пригожина.

Сандерс ніколи не був своїм у Демократичній партії, тримав все життя подалі від партійного заснування тощо. І знову Сандерс програє з демократичними первинами, а Байден стає єдиним кандидатом в президенти від партії.

Але ж.Сандерс має свій лівий електорат (переважно молодь), і це близько 20 % від усього електорату демократів. А виклик Байдена — не повторити помилку 2016, коли ці 20 % не прийшли проголосувати за Клінтон і просто залишились вдома.

Задача Байдена полягає в тому, щоб кожен голосував (кожен), щоб забезпечити максимальний вигляд. На карті — Америка, весь світ на мапі.

Ось чому Байден як мега досвідчений політик розуміє (і ось що йому каже політична технологія), що він повинен щось підписати з Сандерсом і показати це базі Сандерс — Дивіться, вас почують і ваш голос почують. От і все.

Але це не вплине на дії Байдена в російському напрямку, коли він стане президентом і це все, що потрібно знати в Україні.Сам Байден на самому правому спектрі Демократичної партії (помірний консервативний), його політичні погляди дуже схожі і близькі до політичних поглядів від ‘ їзду Маккейна, який був на самому лівому фланзі республіканців (помірний консервативний, теж МакКейн, наприклад, голосував з демократами за Обамакаре) а Байден і Маккейн могли потиснути один одному руку через партійний кордон, оскільки вони обидва були на кордоні, але по різні сторони.

Читайте также:  Байден, как и обещал, с первого дня взялся за Россию!

Ось чому Байден та Маккейн були друзями, але не тільки чому. Обидва цінують мораль, ідеали та цінності Америки, союзників тощо.І тільки тому, що частка Сандерса в політиці Байдена мізерна, багато топ-республіканців голосуватимуть за Байдена цього року.

Саме тому, що Байден висловлює інтереси Америки цього разу. Я вже згадував декілька республіканських проектів для Байдена (Проект Лінкольна, ′′ 43 випускників для Байдена ′′ від Буша, РВАТ). А ось і свіжий приклад.

Один з найкращих американських політичних спостерігачів і публіцист, мега консервативний, яструб республіканець, один з авторів поняття ′′ американська ідея «, переможець Пулітцерівської премії Джордж Вілл оголосив, що голосуватиме за Байдена в листопаді.

І це маркер, тому що Джордж ніколи не голосував би за Байдена, якби було багато Сандерс.Поки що поки що на сьогодні.Щиро всім дякую за коментарі та підтримку.

Олег Пономарь

[kkstarratings][ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]