Фейкові лобісти — не перша історія, пов’язана із Зеленським.

Неймовірну за своєю комічністю історію, яка трапилася на Банковій, розповідають у своєму розслідуванні Watchdogs.Розслідування.

Напередодні інавгурації Байдена Офіс Президента найняв в Америці лобістів. І для цієї цілі залучили нікому невідому компанію West Capital Inc. Взаємовідносини Офісу Президента та лобістської фірми відобразились в офіційних американських реєстрах.

Але що цікаво, лобістом виявився дехто містер Олександр Гавришук, чинний заступник голови Служби судової охорони. А сама компанія West Capital Inc. виявилася фейковою.

Тепер питання: а скільки коштів Держбюджету пішло на цей фейковий лобізм? Нагадаю, що лобізм в США — легальний вид діяльності і регламентується низкою нормативних актів, а лобісти-професіонали повинні в обов’язковому порядку реєструватися і подавати звіти про свою діяльність. Значить все чітко і прозоро. І саме цього не врахували на Банковій.

До речі, фейкові лобісти — не перша історія, пов’язана із Зеленським. Ще під час президентських перегонів журналісти “Голосу Америки” побачили офіційні документи, які свідчили, що команда Зеленського проплачувала послуги лобістів. Але знайти виконавців цих послуг так і не вдалося.

Читайте также:  Революція гідності — один з ключових моментів України.

Для американців то був сигнал — хтось через “лобістські” послуги намагався легалізувати “темні” гроші. Повну версію розслідування та як журналісти вивели «лобістів» Зеленського на чисту воду — дивіться сьогодні о 18.00 в ефірі Телеканал «Прямий».