Філарет, Епіфаній, Маккейн.

Історичні світлини: Філарет, Епіфаній, Маккейн.

39-річний Епіфаній як наша країна — молодий та амбіційний. На відміну від більшості старших колег, у духовних школах Росії не навчався, скрєпним повітрям не отруєний.

За свого життя ця юна реінкарнація глиби-Філарета встигне покласти віночки з будяків не тільки на могилу Гундяя, але й на колективний погост всієї чорної раті РПЦ в Україні. Не вірите?

Зацініть, наскільки він правильно розставляє акценти — ось декілька його цитат:

Історичні світлини: Філарет, Епіфаній, Маккейн.

* Історичну правду перекрутити неможливо. І ми свідчимо, що князь Володимир Великий був київським князем і хрестив Русь саме у Києві. Москви тоді навіть як населеного пункту не було!

* Навряд чи без підтримки Вадима Новинського обходяться численні інформаційні та інші проекти, пов’язані з УПЦ МП, мета яких – підтримка проросійських настроїв та розпалювання ворожнечі проти інших Українських церков.

* Наших воїнів та мирних жителів на Донбасі вбивають не російські кулі, міни чи гради. Вбивають ідеї «Руского мира», які спрямовують руки агресорів на постріл.

* УПЦ МП треба очиститись від кремлівських паразитів, тоді сама УПЦ МП стане здоровішою, а Єдина Українська Церква – реальністю.

P.S. Ця реальність настала — до того ж набагато раніше, аніж ми передбачали.

Тепер головне не зупинятись і не боятись — тоді прийде й головна перемога. Ні, не так… Перемоги не приходять, їх виборюють. Тому робимо своє.

Helgi Sharp

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]