Франція і Німеччина винні в окупації частини території України.

Секретар РНБО Олексій Данілов заявив що Франція і Німеччина винні в окупації частини території України, як підписанти Будапештського меморандуму.

Франція і Німеччина винні в окупації частини території України.

Гадаєте від дурницю споров? Нічого подібного. Це гра на свого виборця. Не забувайте, що зелених владою зробила та частина українців, яким всі у всьому зажди винні. Керівник — за те що мало платить. Політик — за те що не побудував йому рай на землі. Порошенко — за те що ЗСУ не пройшла по Москві парадом. США — за те що Україна ще не 51-й штат. Німеччина і Франція — тому що Росія окупувала частину наших територій. НАТО — за те що не прийшло в Україну і не перемогло росіян замість українців.

Цим людям весь світ винний за те, що за них у їхній країні ніхто не вирішує їхні проблеми. Самі вони не винні нікому і нічого. Таку владу й мають.

:Данілов лише озвучив те що хочуть почути виборці Зеленського. Не вони всі винні в тому, що в Україні іде війна, бо вони вже 7 рооків втомлюються від війни в той час як у частинах ЗСУ недоштат. Не вони винні в тому, що Україна живе в борг, бо самі вони не платять податки і платити не думають. Винні Німеччина і Франція.