Головнокомандувач ЗС України відвідав Житомирський військовий інститут

Головнокомандувач ЗС України відвідав Житомирський військовий інститут

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак у рамках робочої поїздки відвідав Житомирський військовий інститут імені С. П. Корольова. Його супроводжували командувач Сухопутних військ генерал-полковник Олександр Сирський та командувач Десантно-штурмових військ ЗС України – начальник Житомирського гарнізону генерал-лейтенант Євген Мойсюк.

Генерал-полковник Руслан Хомчак заслухав начальника інституту генерал-майора Олександра Левченка щодо стану справ та організації навчального процесу. У ході візиту вони оглянули матеріальну базу навчального закладу, поспілкувалися з керівництвом та науково-педагогічним колективом.

Ознайомилися з практичними розробками наукового центру інституту та відвідали Музей мілітарної історії краю, який вже декілька років діє у нашому навчальному закладі. Особливу увагу приділили огляду зали, присвяченої бойовим діям на Сході України.

Про це повідомляє Пресслужба_ЖВІ.

Читайте также:  В "день тишины" перед вторым туром выборов в Украине полиция открыла 3 уголовных производства из-за нарушений