Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Гвинтівка SNIPEX М75

є напівавтоматичною зброєю великого калібру, головне призначення якої — цільовий вогонь на дальні дистанції (від 100 до 2500 метрів).

Конструкція розроблена з розрахунком максимальної простоти експлуатації та доступної системи техобслуговування, скомпонована за схемою булл-пап (затворна група розміщується позаду спускового гачка).

Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзаючим поворотним затвором. 13 бойових упорів розташовані в три ряди і повертаються на 60 градусів, що забезпечує жорстке замикання ствола. При заряджанні набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі.

Стріляні гільзи викидаються автоматично при відкочуванні затвору назад. Конструкція затвору запатентована. Затвор починає процес перезарядження з затримкою, що дозволяє кулі покинути ствол при повністю замкненому затворі.

Це мінімізує коливання ствола під час пострілу. Відбій максимально утилізується, що забезпечує комфортність стрільби.

Спуск м’який. Гвинтівка має запобіжник, розташований на спусковому гачку. Ствол максимально відкритий, масивний, має 8 правих нарізів з твістом 15 дюймів. Оснащений дуловим гальмом-компенсатором, можливе оснащення штатним шумопоглиначем.

Гвинтівка призначена тільки для стрільби з упору, для чого комплектується складними сошками і додатковою задньою опорою під прикладом.

Гвинтівка «вивішена» на сошках (вісь ствола знаходиться нижче точок кріплення сошок), що забезпечує стійкість при пострілі та, відповідно, влучність.

Гвинтівка не має цівки, приклад зроблений з металу, оснащений накладкою під щоку, а також має гумовий затильник-амортизатор.

Гвинтівка має ручку-держак для зручності перенесення. На гвинтівку нанесене надстійке збройове покриття Cerakote. Для транспортування гвинтівка розбирається та складається у фірмовий кейс, який може перенести одна людина.