Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

ХАБАРНИКИ-ДЕРЖВИКОНАВЦІ

22 березня 2017 року начальника та державного виконавця відділу державної виконавчої служби Дніпровського районного управління юстиції у м. Києві затримано під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 12 тис грн від фізичної особи (боржника виконавчого провадження) за непроведення виконавчих дій, а саме зняття арешту з автомобіля.
На даний час тривають першочергові слідчі дії, проводяться обшуки за місцем роботи та проживання.

23 березня 2017 року, повідомлено про підозру державному виконавцю відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у м.Києві, який погорів на одержанні 2 тис. доларів США неправомірної вигоди.

Держслужбовець вимагав вказані кошти від громадянки за закриття виконавчих проваджень про примусове виселення її з квартири будинку, розташованого на вул. А.Ахматової.

За домовленістю 2 тис. доларів США громадянка мала передати довіреній особі державного виконавця в одному зі спальних районів столиці, службовця було затримано увечері 22 березня 2017 безпосередньо після передачі неправомірної вигоди.

Наразі готуються клопотання про застосування відносно службовця запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, а також відсторонення останнього від займаної посади.

Поки слідчі столичної прокуратури документували цей злочин, наші колеги з прокуратури АРК Крим затримали у Києві ще двох держвиконавців. Ці службовці вимагали 12 тис грн з громадян за зняття арешту з автомобіля.