Харків хоче позачергові вибори мера.

Якби усі знають, у зв’язку з чим.Але повинні бути виконані бюрократичні процедури, які передбачені законом. А їх виконати неможливо.Секретар міськради Харкова Терехов доправив у Верховну Раду клопотання про призначення позачергових виборів міського голови.

До клопотання необхідно було додати свідоцтво про смерть діючого міського голови та рішення міськради про прийняття до відома факту смерті міського голови. Але саме ці документи у Верховну Раду не направлені. І я гадаю, що їх не можуть надати. Бо фальсифікували, фальсифікували і…. приїхали. На офіційному сайті харківської міськради до сих пір мІським головою значиться…. Кернес.

Харків хоче позачергові вибори мера.

Якщо пам’ятаєте, після виборів виборча комісія та міськрада визнали Кернеса обраним міським головою та таким, що приступив до виконання обов’язків міського голови у відсутність самого Кернеса. При цьому вони посилались на ніби-то отриману від Кернеса заяву. Зараз обман, про який тоді казали, треба визнавати, Але не хочется.

А все вказує на те, що коли Кернеса визнали міським головою, він був вже мертвим. Підтвердити цю обставину повинно свідоцтво про смерть від німецької клініки. Але це свідоцтво скривають і не надають Верховній раді. Бо тоді доведеться визнати факт фальсифікаціїї.

Читайте также:  Депутата ОПЗЖ виштовхали с трибуни.

І це підсудна справа. Верховна рада поки що відмовляється розглядати питання про вибори у Харкові без документального підтвердження факту смерті міського голови. Ось така інтрига закручується навколо Харкова. Чекаємо розв’язку… Яковлев Виктор