HELGI`s NEWs — 10.01.2019:

Міма путєнської церкви Я бєз шуток нє хожу: То анафєму скасую, То їм томос покажу.

1. Томос повернувся в Україну, Мінкульт до кінця місяця проведе експертизу статутів УПЦ МП, Грецька ПЦ розпочала процедуру визнання української автокефалії, а дев`ять парафій тільки за один день перейшли з московської церкви до ПЦУ.

NB. Це початок. Наразі переходять найбільш кмітливі, інші дивляться, бояться та вичікують. Попи — такі ж люди, як і ми, тільки в рясах. Немає там ніяких принципів та благодаті — є тваринний страх загубити тепле місце.

А ще є ніс по вітру — якщо побачать, що процес набирає силу, навипередки побіжать у портках та підрясниках до єдиної Божої церкви. Потім казатимуть, що їх силою примушували служити бєсу Гундяєву, а самі вони таємно били чолом за ПЦУ, Порошенка та Епіфанія.

PastorCopf:
Міма путєнської церкви
Я бєз шуток нє хожу:
То анафєму скасую,
То їм томос покажу.

2. МЗС не прийматиме заявки про реєстрацію російських спостерігачів на вибори в Україні, — Клімкін.

NB. Допустити росіян на наші вибори — це як доручити досвідченому педофілу інспектувати дитячий садочок. До свиданья, обдолбанный мишка — возвращайся в свой сказочный лес.

3. ЄС закликає Росію негайно відпустити українських моряків, а Клімкін заявив, що Кремль використатиме їх для впливу на наші вибори.

NB. Не вірте тим, хто каже, що Медведчук чи Тимошенко можуть врятувати наших полонених. Саме вони — пряма причина того, що кремлівський ботокс триматиме їх до виборів, бо його гасло — жодної поступки Порошенку.

Читайте также:  SHARP`s REVIEW - 29.09.2020:

А самка богомола на пару з путлєровським кумом та зєлєнопукіним розігруватимуть цю карту напередодні виборів.

Це реалії, але вірю, що хлопці тримаються, і до літа у будь-якому випадку будуть звільнені.

4. Лукашенко заявив, що у порядку денному немає питання про об’єднання Білорусі та Росії. Одночасно він доручив уряду знайти нові джерела постачання нафти.

NB. Я не розділяю істерику тих, хто стверджує про повне поглинання Білорусі Московією. Лукашенко дуже тертий калач — це Кучма у квадратному апгрейді, який ще переживе Путіна, балансуючи на тонкому лезі меркантильних інтересів, сировинної залежності та бажанні зберегти особисту владу.

Так що пророкую затяжну політичну виставу з блефами, театральними ефектами та екзальтованими заявами, але до фіналу цього спектаклю ще далеко. Проте, нам треба бути насторожі та не виключати будь-якого розвитку подій.

5. Анкара розпочне наступ в Сирії, якщо США відкладуть виведення військ — міністр закордонних справ Туреччини.

NB. Рішення Трампа про виведення військ із Сирії може мати вплив на Україну. Тут я згоден з Корсунським:

Від початку російського втручання у конфлікт однією з цілей Путіна було перешкоджання планам США щодо усунення Асада і швидкого знищення ІДІЛ.

Читайте также:  Лютые новости:30.09.20.

Нерішучість Обами дозволила РФ не тільки зміцнити свої позиції на БС, але й увійти у раніше неможливу коаліцію з Туреччиною і Іраном із «врегулювання» сирійського конфлікту.

Сирія мала стати елементом «пакету» США-РФ для налагодження відносин. Якщо США виведуть війська, цей елемент перестане цікавити Трампа.

Крім того, Туреччина і Росія ще донедавна тісно координували свої дії в Сирії. Нині російські підрозділи передислокуються, щоб захистити курдів від турецької армії, бо курди – давні партнери Московії, яка десятиліттями використовувала їх, щоб створювати проблеми в регіоні.

РФ зовсім не зацікавлена у зміцненні позицій Туреччини, особливо у контексті усунення «курдської загрози». І це ставить під питання сирійський альянс Туреччини та РФ.

Такий сценарій – вигідний для Києва. Адже у такому випадку Анкара матиме підстави більш пильно придивитися до подій в Азовському і Чорному морях, де Росія нарощує військовий потенціал. Залишається сподіватися, що попри традиційно гучні суперечки із США, в Анкарі не забувають, хто насправді є для них загрозою.

6. Російський ВПК «Североморск» прямує в порт окупованого Севастополя.

NB. Понти. Ніяких реальних дій з боку скрєпозадих проти кораблів НАТО не буде. Чисто пропагандистський прийом для внутрішнього вживання — сили навіть ВМС Туреччини і РФ не можна порівняти, не кажучи вже про Британію і США.

Читайте также:  Лютые новости:23.09.2020.

Корито 80-х років, абсолютно не модернізоване. У нього є торпедні апарати, радіолокаційні станції виявлення підводних човнів, але немає жодного ракетного комплексу, який міг би працювати по землі. Небезпеки для України не представляє.

7. Російські боти стають активнішими з наближенням виборів – дослідження.

NB. Не просто «активнішими» — вони лізуть з кожної щілини. Зберігаємо спокій, інформуємо один одного про підозрілі дописи та акаунти, банимо, чавимо як тарганів.

8. Одним рядком:

* Інфляція у 2018 році склала 9,8% — менше прогнозу НБУ (10,1%). Вперше за 5 років інфляція за рік менше 10%. Прогноз на 2019 — 6,3%. Нічого не міняється…

* Центральний банк Московії перевів 15% резервів в юань і втратив на цьому $5 млрд — звіт регулятора. Дбл бл.

* У США зафіксували загибель російського військового супутника. Одним літаючим Чепігою менше.)

* СБУ затримала найманця ФСБ РФ, який готувався до терактів на виборах. Хотів сказати: матеріал на обмін, проте — ні. Для росіян такі люди — сміття, их-там-нет.

Але робимо своє. Бо сильна людина — не той у якого все добре — це той, у кого все добре незважаючи ні на що. Поборемо.

Helgi Sharp

[kkstarratings]


[ajax_load_more container_type=»div» post_type=»post» scroll_distance=»50″]